Polsat Games ujawnia logo. Co w ramówce?

Polsat Games ujawnia logo. Co w ramówce?Telewizja Polsat zaprezentowała logo nowego kanału Polsat Games. Kanał ma ruszyć w poniedziałek, 1 października 2018 roku.

Polsat Games ma być kanałem dedykowanym rozgrywkom e-sportowym i grom komputerowym.

Od samego początku w stacji transmitowana będzie Ultraliga. Jest to projekt, w którym osiem drużyn będzie rywalizowało ze sobą w League of Legends, a w puli nowej polskiej ligi znajdzie się 100 tys. zł. Pomysłodawcą projektu jest firma Frenzy, powiązana z nowo powstałym kanałem Polsat Games. Wiadomo już, że część spotkań fazy zasadniczej i cała faza play-off będzie rozgrywana w trybie offline, w nowoczesnym studiu e-sportowym w Warszawie.
 

W ramówce stacji oprócz transmisji z zawodów e-sportowych i magazynów dotyczących gier komputerowych i technologii pojawią się również seriale. Wiadomo, że w ofercie stacji pojawi się m.in. japoński serial animowany "Dragon Ball Super".Logo nowego kanału swoim kształtami nawiązuje do logotypów większości stacji z rodziny Telewizji Polsat. W logotypie pojawia się kształ plusa i okręgu symbolizujące kontroler od konsoli do gier. Logo jak i oprawa stacji utrzymana jest w kolorach niebieskim i zielonym.

Aktualnie Telewizja Polsat posiada w swoim portfolio 29 kanałów telewizyjnych.

źródło: sat-charts.eu / wirtualnemedia.pl
Polsat Games ujawnia logo. Co w ramówce?

Pozostałe informacje


Komentarze ():