Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy Górnik Zabrze - Zaria Balti? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy Górnik Zabrze - Zaria Balti? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)Jakie kanały pokażą 12.07.2018 transmisję z meczu Górnik Zabrze vs Zaria Balti? Sprawdź gdzie będzie bezpłatna transmisja w Polsce i zagranicą!

Ostatni raz ekipa z Górnego Śląska rywalizowała w europejskich zmaganiach w 1995 roku w ramach rozgrywek nieistniejącego już Pucharu Intertoto. Wówczas zabrzanie przegrali wszystkie starcia w fazie grupowej. Kibice Górnika zdecydowanie częściej wspominają sezon 1969/70, w którym udało się dotrzeć do finału Pucharu Zdobywców Pucharu i nieznacznie ulec Manchesterowi City.

Podopieczni Marcina Brosza w poprzednim sezonie Lotto Ekstraklasy jako beniaminek spisali się na tyle świetnie, że teraz mogą spróbować nawiązać do tychże czasów. Pierwszą przeszkodą młodej ekipy z południa Polski będzie Zaria Balti z Mołdawii. Pierwotnie pierwsze starcie obu drużyn miało odbyć się na stadionie w Kiszyniowie, ale z tego obiektu korzystają inne zespoły z tego kraju, toteż premierowy mecz zostanie rozegrany przy Roosevelta.

O ile Górnik dopiero przygotowuje się do sezonu ligowego (bezbramkowy remis z czeskim Trzyniec, porażki z czeską Karwiną 1:3, chorwackim Hajdukiem Split 0:4, GKS-em Katowice 1:3 oraz zwycięstwo z czeską Opawą 2:1 w sparingach), o tyle ich adwersarze są już w połowie krajowych rozgrywek, zajmując po 14. kolejkach ostatnie ósme miejsce w tabeli. - Górnik jest u progu sezonu, my jesteśmy w jego połowie i to też może przemawiać na naszą korzyść. Mamy młody zespół, z kilkoma nowymi zawodnikami. Jesteśmy małym klubem. Chcemy zaprezentować w Europie Mołdawię, nasz klub i miasto, zrobimy wszystko, by uzyskać dobry wynik. Wiemy, że Górnik to silna drużyna, z bogatą tradycją w europejskich pucharach ? stwierdził prezes mołdawskiego teamu, Andrian Bogdan. Co ciekawe, Mołdawianie, aby dotrzeć do Zabrza zdecydowali się na 20-godzinną podróż autokarem.
 

Gdzie obejrzeć w Polsce?

Transmisja na żywo meczu Górnik Zabrze - Zaria Balti będzie niestety niedostępna w tradycyjnej telewizji. Przekaz na żywo pokazany zostanie jednak na portalu polsatsport.pl oraz w usłudze IPLA TV.
12.07.2018

Górnik Zabrze - Zaria Balti - start: 20:00 CET

KANAŁY TRANSMITUJĄCE TO SPOTKANIE:

- IPLA TV
- Polsat Sport portal online (Cyfrowy Polsat)

oprac. sat-charts.eu
źródło: sat-charts.eu / Polsat Sport

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy Górnik Zabrze - Zaria Balti? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:08
Pogoda
20:10
Alarm!
20:35
Ojciec Mateusz 15
21:30
Sprawa dla reportera
22:25
Magazyn śledczy Anity Gargas
22:55
Magazyn kryminalny 997
23:40
Tu jest Polska, czyli zwrot w kontynuacji
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Filmowe czwartki - Wiesław Kot
20:45
Wszystkie pieniądze świata
23:05
Dotyk przeznaczenia
Polsat
20:05
Brzydka prawda
22:10
Bumerang
TVN
20:15
Doradca smaku 12
20:20
Milionerzy
21:00
Kuchenne rewolucje 19
22:00
Moje córki krowy
23:50
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj