Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018? Które stacje telewizyjne pokażą Mundial za darmo? Spis transmisji (przewodnik TV, rozpiska meczów) 5.00/52
Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018? Które stacje telewizyjne pokażą Mundial za darmo? Spis transmisji (przewodnik TV, rozpiska meczów)

Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018? Które stacje telewizyjne pokażą Mundial za darmo? Spis transmisji (przewodnik TV, rozpiska meczów)W dniach od 14 czerwca do 15 lipca 2018 trwać będą piłkarskie Mistrzostwa Świata Rosja 2018. W tym roku wszystkie mecze zostaną pokazane bezpłatnie na kanałach TVP 1 oraz TVP 2. Dodatkowo Telewizja Polska przyszykowała transmisje oraz powtórki meczów na antenach TVP Sport, TVP 3 oraz w technologii Ultra HD na kanale TVP 4K. Sprawdź rozpiskę meczów!

Transmisje w TVP 1, TVP 1 HD, TVP 2, TVP 2 HD

Wszystkie mecze oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia Telewizja Polska pokaże na swoich bezpłatnych kanałach TVP 1, TVP 1 HD, TVP 2 oraz TVP 2 HD.

Stacje te dostępne są we wszystkich sieciach kablowych na terenie Polski, w ofercie platform satelitarnych Cyfrowy Polsat, nc+ oraz Orange TV. Stacje udostępniane są bezpłatnie również w ramach naziemnej cyfrowej telewizji cyfrowej na multipleksie 3 (MUX-3).

Parametry TVP 1 HD na satelicie

Parametry TVP 2 HD na satelicie



14 czerwca (czwartek)

TVP1

16:00 – 16:40 ceremonia otwarcia

16:47 – 19:20 Rosja – Arabia Saudyjska

15 czerwca (piątek)

TVP1

13:30 – 16:23 Egipt – Urugwaj

TVP2

16:30 – 19:23 Maroko – Iran

TVP1

19:44 – 22:05 Portugalia – Hiszpania

16 czerwca (sobota)

TVP2

11:30 – 14:23 Francja – Australia

TVP1

14:30 – 17:23 Argentyna – Islandia

TVP2

17:30 – 20:18 Peru – Dania

TVP1

20:30 – 23:05 Chorwacja – Nigeria

17 czerwca (niedziela)

TVP1

13:40 – 16:23 Kostaryka – Serbia

TVP2

16:30 – 19:23 Niemcy – Meksyk

TVP1

19:44 – 22:05 Brazylia – Szwajcaria

18 czerwca (poniedziałek)

TVP1

13:30 – 16:23 Szwecja – Korea Płd.

TVP2

16:30 – 19:23 Belgia – Panama

TVP1

19:44 – 22:05 Tunezja – Anglia

19 czerwca (wtorek)

TVP1

13:30 – 16:13 Kolumbia – Japonia

16:30 – 19:18 Polska – Senegal

TVP2

19:40 – 22:20 Rosja – Egipt

20 czerwca (środa)

TVP1

13:30 – 16:23 Portugalia – Maroko

TVP2

16:03 – 19:23 Urugwaj – Arabia Saudyjska

TVP1

19:44 – 22:05 Iran – Hiszpania

21 czerwca (czwartek)

TVP1

13:30 – 16:23 Dania – Australia

TVP2

16:30 – 19:23 Francja – Peru

TVP1

19:44 – 22:05 Argentyna – Chorwacja

22 czerwca (piątek)

TVP1

13:30 – 16:23 Brazylia – Kostaryka

TVP2

16:30 – 19:23 Nigeria – Islandia

TVP1

19:44 – 22:05 Serbia – Szwajcaria

23 czerwca (sobota)

TVP1

13:30 – 16:23 Belgia – Tunezja

TVP2

16:30 – 19:23 Korea Płd. – Meksyk

TVP1

19:44 – 22:05 Niemcy – Szwecja

24 czerwca (niedziela)

TVP1

13:33 – 16:13 Anglia – Panama

16:30 – 19:13 Japonia – Senegal

19:44 – 22:05 Polska – Kolumbia

25 czerwca (poniedziałek)

TVP1

15:35 – 18:23 Urugwaj – Rosja

TVP2

15:30 – 18:23 Arabia Saudyjska – Egipt

TVP1

19:44 – 22:05 Hiszpania – Maroko

TVP2

19:40 – 22:23 Iran – Portugalia

26 czerwca (wtorek)

TVP1

15:35 – 18:23 Dania – Francja

TVP2

15:30 – 18:23 Australia – Peru

TVP1

19:44 – 22:05 Nigeria – Argentyna

TVP2

19:40 – 22:23 Islandia – Chorwacja

27 czerwca (środa)

TVP1

15:35 – 18:23 Korea Płd. – Niemcy

TVP2

15:30 – 18:23 Meksyk – Szwecja

TVP1

19:44 – 22:05 Serbia – Brazylia

TVP2

19:40 – 22:23 Szwajcaria – Kostaryka

28 czerwca (czwartek)

TVP1

15:34 – 18:23 Japonia – Polska

TVP2

15:30 – 18:23 Senegal – Kolumbia

TVP1

19:44 – 22:05 Anglia – Belgia

TVP2

19:40 – 22:23 Panama – Tunezja

30 czerwca (sobota)

TVP2

15:30 – 18:23 1/8 finału

TVP1

19:44 – 22:05 1/8 finału

1 lipca (niedziela)

TVP2

15:30 – 18:23 1/8 finału

TVP1

19:30 – 22:23 1/8 finału

2 lipca (poniedziałek)

TVP2

15:30 – 18:23 1/8 finału

TVP1

19:30 – 22:23 1/8 finału

3 lipca (wtorek)

TVP2

15:30 – 18:23 1/8 finału

TVP1

19:30 – 22:23 1/8 finału

6 lipca (piątek)

TVP2

15:30 – 18:18 1/4 finału

TVP1

19:30 – 22:23 1/4 finału

7 lipca (sobota)

TVP1

15:30 – 18:23 1/4 finału

19:30 – 22:23 1/4 finału

10 lipca (wtorek)

TVP1

19:30 – 22:23 ½ finału

11 lipca (środa)

TVP1

19:30 – 22:23 ½ finału

14 lipca (sobota)

TVP1

15:30 – 18:23 o 3. miejsce

15 lipca (niedziela)

TVP1

16:00 – 16:40 ceremonia zamknięcia

16:57 – 19:23 FINAŁ


 

Transmisje w TVP Sport i TVP Sport HD

Transmisje meczów Mundialu 2018 dostępne będą również w TVP Sport oraz TVP Sport HD. TVP Sport ma docelowo pojawić się w ramach naziemnej telewizji cyfrowej 7 czerwca 2018 roku. Dodatkowo Telewizja Polska przewiduje powtórki wybranych meczów w godzinach nocnych na antenie TVP 3 Regionalnej.

Parametry TVP Sport HD na satelicie

14 czerwca (czwartek)

15:05 – 16:40 ceremonia otwarcia

16:47 – 20:05 Rosja – Arabia Saudyjska

15 czerwca (piątek)

13:05 – 16:23 Egipt – Urugwaj

16:30 – 19:23 Maroko – Iran

19:30 – 22:15 Portugalia – Hiszpania

16 czerwca (sobota)

11:05 – 14:15 Francja – Australia

14:15 – 17:15 Argentyna – Islandia

17:15 – 20:15 Peru – Dania

20:15 – 23:15 Chorwacja – Nigeria

17 czerwca (niedziela)

13:10 – 16:20 Kostaryka – Serbia

16:20 – 19:20 Niemcy – Meksyk

19:20 – 22:15 Brazylia – Szwajcaria

18 czerwca (poniedziałek)

13:05 – 16:20 Szwecja – Korea Płd.

16:20 – 19:20 Belgia – Panama

19:20 – 22:15 Tunezja – Anglia

19 czerwca (wtorek)

13:50 – 22:15 Polska – Senegal

20 czerwca (środa)

13:05 – 16:20 Portugalia – Maroko

16:20 – 19:20 Urugwaj – Arabia Saudyjska

19:20 – 22:15 Iran – Hiszpania

21 czerwca (czwartek)

13:05 – 16:23 Dania – Australia

16:30 – 19:20 Francja – Peru

19:25 – 22:15 Argentyna – Chorwacja

22 czerwca (piątek)

13:05 – 16:25 Brazylia – Kostaryka

16:25 – 19:20 Nigeria – Islandia

19:20 – 22:15 Serbia – Szwajcaria

23 czerwca (sobota)

13:05 – 16:25 Belgia – Tunezja

16:30 – 19:20 Korea Płd. – Meksyk

19:35 – 22:15 Niemcy – Szwecja

24 czerwca (niedziela)

13:05 – 16:20 Anglia – Panama

16:30 – 00:00 Polska – Kolumbia

25 czerwca (poniedziałek)

15:05 – 19:20 Urugwaj – Rosja, Arabia Saudyjska – Egipt

19:30 – 22:25 Hiszpania – Maroko, Iran – Portugalia

26 czerwca (wtorek)

15:10 – 19:20 Dania – Francja, Australia – Peru

19:30 – 22:20 Nigeria – Argentyna, Islandia – Chorwacja

27 czerwca (środa)

15:05 – 19:20 Korea Płd. – Niemcy, Meksyk – Szwecja

19:39 – 22:15 Serbia – Brazylia, Szwajcaria – Kostaryka

28 czerwca (czwartek)

13:05 – 19:29 Japonia – Polska, Senegal – Kolumbia

19:30 – 22:15 Anglia – Belgia, Panama – Tunezja

30 czerwca (sobota)

15:05 – 19:23 1/8 finału

19:30 – 22:23 1/8 finału

1 lipca (niedziela)

15:05 – 19:23 1/8 finału

19:30 – 22:23 1/8 finału

2 lipca (poniedziałek)

15:05 – 19:23 1/8 finału

19:30 – 22:23 1/8 finału

3 lipca (wtorek)

15:05 – 19:23 1/8 finału

19:30 – 22:23 1/8 finału

6 lipca (piątek)

15:05 – 19:23 1/4 finału

19:30 – 22:23 1/4 finału

7 lipca (sobota)

15:05 – 19:23 1/4 finału

19:30 – 22:23 1/4 finału

10 lipca (wtorek)

18:05 – 22:15 ½ finału

11 lipca (środa)

18:05 – 22:15 ½ finału

14 lipca (sobota)

15:10 – 20:05 o 3. miejsce

15 lipca (niedziela)

15:20 – 20:00 FINAŁ



Transmisje w TVP 4K

Po raz pierwszy w historii transmisje z Mundialu zostaną pokazane w Polsce w technologii Ultra HD na kanałach TVP 4K oraz Canal+ Ultra HD 4K.

Niestety dostęp do TVP 4K będzie utrudniony. Stacja zostanie udostępniona abonentom nc+ oraz Orange TV posiadającym dekodery 4K. Kanał pojawić się ma również u wybranych operatorów sieci kablowych. TVP 4K ma wystartować 14 czerwca 2018 roku.

14 czerwca (czwartek)

16:30 – 16:40 ceremonia otwarcia (na żywo)

16:47 – 18:00 Rosja – Arabia Saudyjska (na żywo)

19:00 – 21:00 Rosja – Arabia Saudyjska (powt.)

21:00 – 23:00 Rosja – Arabia Saudyjska (powt.)

15 czerwca (piątek)

12:00 – 13:50 Rosja – Arabia Saudyjska (powt.)

13:50 – 16:00 Egipt – Urugwaj (na żywo)

16:50 – 19:00 Maroko – Iran (na żywo)

19:00 – 21:00 Egipt – Urugwaj (powt.)

16 czerwca (sobota)

11:50 – 14:00 Francja – Australia (na żywo)

14:50 – 17:00 Argentyna – Islandia (na żywo)

17:50 – 20:00 Peru – Dania (na żywo)

20:50 – 23:00 Chorwacja – Nigeria (na żywo)

17 czerwca (niedziela)

12:00 – 13:50 Chorwacja – Nigeria (powt.)

13:50 – 16:00 Kostaryka – Serbia (na żywo)

16:50 – 19:00 Niemcy – Meksyk (na żywo)

19:00 – 21:00 Kostaryka – Serbia (powt.)

18 czerwca (poniedziałek)

12:00 – 13:50 Niemcy – Meksyk (powt.)

13:50 – 16:00 Szwecja – Korea Płd. (na żywo)

16:50 – 19:00 Belgia – Panama (na żywo)

19:50 – 22:00 Tunezja – Anglia (na żywo)

19 czerwca (wtorek)

13:00 – 14:50 Belgia – Panama (powt.)

15:00 – 16:50 Tunezja – Anglia (powt.)

16:50 – 19:00 Polska – Senegal (na żywo)

19:50 – 22:00 Rosja – Egipt (na żywo)

20 czerwca (środa)

12:00 – 13:50 Polska – Senegal (powt.)

13:50 – 16:00 Portugalia – Maroko (na żywo)

16:50 – 19:00 Urugwaj – Arabia Saudyjska (na żywo)

19:50 – 22:00 Iran – Hiszpania (na żywo)

21 czerwca (czwartek)

19:50 – 22:00 Iran – Hiszpania (powt.)

13:50 – 16:00 Dania – Australia (na żywo)

16:50 – 19:00 Francja – Peru (na żywo)

19:00 – 21:00 Dania – Australia (powt.)

22 czerwca (piątek)

16:50 – 19:00 Francja – Peru (powt.)

13:50 – 16:00 Brazylia – Kostaryka (na żywo)

16:50 – 19:00 Nigeria – Islandia (na żywo)

19:50 – 22:00 Serbia – Szwajcaria (na żywo)

23 czerwca (sobota)

12:00 – 13:50 Brazylia – Kostaryka (powt.)

13:50 – 16:00 Belgia – Tunezja (na żywo)

16:50 – 19:00 Korea Płd. – Meksyk (na żywo)

19:00 – 21:00 Belgia – Tunezja (powt.)

24 czerwca (niedziela)

12:00 – 13:50 Korea Płd. – Meksyk (powt.)

13:50 – 16:00 Anglia – Panama (na żywo)

16:50 – 19:00 Japonia – Senegal (na żywo)

19:50 – 22:00 Polska – Kolumbia (na żywo)

25 czerwca (poniedziałek)

15:50 – 18:00 Arabia Saudyjska – Egipt (na żywo)

18:00 – 19:50 Polska – Kolumbia (powt.)

19:50 – 22:00 Hiszpania – Maroko (na żywo)

22:00 – 23:50 Iran – Portugalia (premiera)

26 czerwca (wtorek)

15:50 – 18:00 Australia – Peru (na żywo)

18:00 – 19:50 Hiszpania – Maroko (powt.)

19:50 – 22:00 Nigeria – Argentyna (na żywo)

22:00 – 23:50 Islandia – Chorwacja (premiera)

27 czerwca (środa)

15:50 – 18:00 Korea Płd. – Niemcy (na żywo)

18:00 – 19:50 Meksyk – Szwecja (premiera)

19:50 – 22:00 Serbia – Brazylia (na żywo)

22:00 – 23:50 Szwajcaria – Kostaryka (premiera)

28 czerwca (czwartek)

15:50 – 18:00 Japonia – Polska (na żywo)

18:00 – 19:50 Senegal – Kolumbia (premiera)

19:50 – 22:00 Panama – Tunezja (na żywo)

22:00 – 23:50 Japonia – Polska (premiera)

29 czerwca (piątek)

15:50 – 18:00 Japonia – Polska (powt.)

18:00 – 19:50 Senegal – Kolumbia (powt.)

19:50 – 22:00 Panama – Tunezja (powt.)

22:00 – 23:50 Japonia – Polska (powt.)

30 czerwca (sobota)

15:50 – 18:00 1/8 finału #1 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/8 finału #1 (powt.)

19:50 – 22:00 1/8 finału #2 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/8 finału #2 (powt.)

1 lipca (niedziela)

16:00 – 17:50 1/8 finału #1 (powt.)

18:00 – 19:50 1/8 finału #2 (powt.)

19:50 – 22:00 1/8 finału #4 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/8 finału #4 (powt.)

2 lipca (poniedziałek)

15:50 – 18:00 1/8 finału #5 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/8 finału #5 (powt.)

19:50 – 22:00 1/8 finału #6 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/8 finału #6 (powt.)

3 lipca (wtorek)

15:50 – 18:00 1/8 finału #7 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/8 finału #7 (na żywo)

19:50 – 22:00 1/8 finału #8 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/8 finału #8 (na żywo)

4 lipca (środa)

14:00 – 15:50 Japonia – Polska (powt.)

16:00 – 17:50 1/8 finału #1 (powt.)

18:00 – 19:50 1/8 finału #2 (powt.)

22:00 – 23:50 1/8 finału #4 (powt.)

5 lipca (czwartek)

15:50 – 18:00 1/8 finału #5 (powt.)

18:00 – 19:50 1/8 finału #6 (powt.)

20:00 – 21:50 1/8 finału #7 (powt.)

22:00 – 23:50 1/8 finału #8 (powt.)

6 lipca (piątek)

15:50 – 18:00 1/4 finału #1 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/8 finału #7 (powt.)

20:00 – 21:50 1/8 finału #8 (powt.)

22:00 – 23:50 1/4 finału (powt.)

7 lipca (sobota)

15:50 – 18:00 1/4 finału #3 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/4 finału #3 (powt.)

19:50 – 22:00 1/4 finału #4 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/4 finału #4 (powt.)

8 lipca (niedziela)

15:50 – 18:00 1/8 finału #8 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #1 (powt.)

20:00 – 21:50 1/4 finału #3 (powt.)

22:00 – 23:50 1/4 finału #4 (powt.)

9 lipca (poniedziałek)

15:50 – 18:00 1/8 finału #8 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #1 (powt.)

20:00 – 21:50 1/4 finału #3 (powt.)

22:00 – 23:50 1/4 finału #4 (powt.)

10 lipca (wtorek)

15:50 – 18:00 1/4 finału #3 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #4 (powt.)

19:50 – 22:00 ½ finału #1 (na żywo)

22:00 – 23:50 ½ finału #1 (powt.)

11 lipca (środa)

15:50 – 18:00 ½ finału #1 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #3 (powt.)

20:00 – 21:50 1/4 finału #4 (powt.)

22:00 – 23:50 ½ finału #1 (powt.)

12 lipca (czwartek)

15:50 – 18:00 Polska – Senegal (powt.)

18:00 – 19:50 Polska – Kolumbia (powt.)

20:00 – 21:50 Japonia – Polska (powt.)

22:00 – 23:50 ½ finału #1 (powt.)

13 lipca (piątek)

16:00 – 17:50 1/4 finału #1 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #3 (powt.)

20:00 – 21:50 1/4 finału #4 (powt.)

22:00 – 23:50 ½ finału #1 (powt.)

14 lipca (sobota)

15:50 – 18:00 o 3. miejsce (na żywo)

18:00 – 19:50 1/4 finału #4 (powt.)

20:00 – 21:50 ½ finału #1 (powt.)

22:00 – 23:50 o 3. miejsce (powt.)

15 lipca (niedziela)

15:50 – 18:00 o 3. miejsce (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #4 (powt.)

20:00 – 21:50 ½ finału #1 (powt.)

22:00 – 23:50 o 3. miejsce (powt.)

 


źródło: sat-charts.eu / TVP
Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018? Które stacje telewizyjne pokażą Mundial za darmo? Spis transmisji (przewodnik TV, rozpiska meczów)

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2018-08-24
18:00 Piast Gliwice - Cracovia
20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:25
Sport
20:30
Leśniczówka
21:00
Rolnik szuka żony 4
22:00
Midnight Sun
23:05
S.W.A.T. - jednostka specjalna
23:55
Magazyn kryminalny 997
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:45
Mordercze starcie
22:25
Miłość na wybiegu
Polsat
20:10
Bad Boys
22:45
Pewnego razu w Meksyku: Desperado II
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Bez twarzy