Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy Arka Gdynia - FC Midtjylland? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy Arka Gdynia - FC Midtjylland? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)Jakie kanały pokażą 27.07.2017 transmisję z meczu Arka Gdynia - FC Midtjylland? Sprawdź gdzie będzie bezpłatna transmisja w Polsce!

Arka to obecny posiadacz Pucharu Polski i triumfator Superpucharu Polski, a swoją "europejską przygodę" zaczyna właśnie od trzeciej rundy. Gdynianie wracają do europejskich pucharów po 38 latach przerwy.

Piłkarze Leszka Ojrzyńskiego udanie rozpoczęli sezon - wygrali 2:0 ze Śląskiem Wrocław i zremisowali 0:0 z Sandecją Nowy Sącz. - Wiemy dużo o Arce. Widzieliśmy ich kilka meczów. To dobry zespół w defensywie, doświadczony. To będzie trudny mecz, zresztą jak każdy w europejskich pucharach - ocenił trener gości Jess Thorup.

Midtjylland w 2. rundzie pokonało w dwumeczu Ferencvaros Budapeszt aż 7:3. W zeszłym sezonie duńskiej ekstraklasy zajęli piąte miejsce po fazie zasadniczej i wygrali play-offy, które umożliwiły im właśnie udział w eliminacjach LE.

Gdzie obejrzeć mecz?

Transmisja na żywo dostępna będzie w TVP Sport, TVP Sport HD (w obu przypadkach od drugiej połowy z powodu rozgrywanego w podobnym czasie meczu Lecha Poznań z Utrechtem) oraz w całości w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz tvpstream.tvp.pl.