Obszerne relacje z Wizyty Prezydenta USA Donalda Trumpa na Antenach TVP 5.00/52
Obszerne relacje z Wizyty Prezydenta USA Donalda Trumpa na Antenach TVP

Obszerne relacje z Wizyty Prezydenta USA Donalda Trumpa na Antenach TVP5 i 6 lipca Telewizja Polska będzie relacjonowała na swoich Antenach wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z wizytą Prezydenta USA Donalda Trumpa. TVP jest wyłącznym producentem sygnału telewizyjnego ze spotkania na Zamku Królewskim Prezydenta USA i Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Jest również oficjalnym nadawcą telewizyjnym obsługującym Szczyt Trójmorza.
Wszystkie wydarzenia związane z wizytą Donalda Trumpa relacjonowane będą przez Telewizję Polską. Na potrzeby transmisji TVP wykorzysta m.in. 18 mobilnych stacji satelitarnych i kilkanaście urządzeń do bezprzewodowej transmisji sygnału telewizyjnego Avi West i Mobile View Point, największy wóz transmisyjny HD1 w możliwością użycia 20 kamer, studia telewizyjne i plenerowe.

TVP Info, już od 5 lipca od godz. 6 rano rozpocznie specjalne wydanie, które potrwa aż do wylotu amerykańskiego Prezydenta w dniu 6 lipca. TVP będzie oficjalnym nadawcą telewizyjnym realizującym spotkanie Prezydentów USA i Polski, które odbędzie się 6 lipca rano na Zamku Królewskim.
 
Możliwość udostępnienia przez TVP sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia cieszy się wielkim zainteresowaniem nadawców krajowych, zagranicznych oraz światowych agencji informacyjnych (m.in. Reuters, Associated Press). Podczas wizyty Prezydenta Donalda Trumpa Telewizja Polska będzie ściśle współpracować z US POOL, które składa się z 5 najważniejszych stacji amerykańskich: CNN, FOX, CBS, NBC, ABC. Sygnał wyprodukowany i udostępniony przez TVP, za pośrednictwem tych nadawców, dotrze do pozostałych stacji telewizyjnych w całych Stanach Zjednoczonych.

Trzy Anteny TVP - TVP1, TVP Info i TVP Polonia - transmitować będą przemówienie Prezydenta Donalda Trumpa z Placu Krasińskich w Warszawie zaplanowane na godz. 13.00. 6 lipca.

Dzięki EBU i Wymianie Eurowizyjnej (Eurovision News Exchange), na którą oferowane będą transmisje TVP i pakiety newsowe, skorzysta z nich 70 organizacji członkowskich i stowarzyszonych.

źródło: sat-charts.eu / TVP
Obszerne relacje z Wizyty Prezydenta USA Donalda Trumpa na Antenach TVP

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:10
Pogoda
20:25
Ojciec Mateusz
21:20
Sprawa dla reportera
22:20
Warto rozmawiać
23:25
Paryż - dni terroru
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Dzięki Bogu już weekend
21:05
The Good Doctor
21:55
Zawiedziona
23:35
Lincz
Polsat
20:05
Brzydka prawda
22:05
Erin Brockovich
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 14
22:30
Operacja Dunaj