nc+ z ofertą dla seniorów. Sposób na ominięcie płacenie abonamentu RTV?

nc+ z ofertą dla seniorów. Sposób na ominięcie płacenie abonamentu RTV?Platforma nc+ rozpoczęła nową promocję: osoby, które mają ukończone 75 lat, mogą skorzystać z dostępu do HBO na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat przy zakupie dowolnego pakietu telewizji.

Seniorzy mogą wybierać oferty z szerokiego portfolio pakietów telewizyjnych platformy nc+, których ceny zaczynają się już od 19,99 zł miesięcznie, a podpisując umowę na dowolny pakiety telewizji, który nie zawiera opcji dodatkowej HBO, otrzymają w prezencie dostęp do pakietu kanałów HBO na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat. W pakiecie HBO znajdują się aż 3 kanały premium nie przerywane reklamami: HBO - kanał pełen premierowych filmów oraz seriali, HBO 2 - oferujący mieszankę hitów, seriali i dokumentów oraz HBO 3 - najzabawniejszy z kanałów, z najlepszymi serialami komediowymi. Po okresie promocyjnym 6 miesięcy opłata miesięczna za opcję dodatkową HBO wyniesie 25 zł lub można będzie z niej zrezygnować w dowolnym momencie.
 

Jak podkreśla platforma w ofercie kanałów nc+ każdy znajdzie coś dla siebie, nawet w najtańszych pakietach telewizyjnych. Za kwotę 19,99 zł miesięcznie klienci otrzymają dostęp do pakietu START+, który nie obciąży domowego budżetu, a zapewni dostęp do 73 kanałów i wielu wartościowych treści dla całej rodziny. Domowi majsterkowicze i osoby poszukujące inspiracji dla domu i ogrodu docenią ofertę kanału Domo+. Tym, którzy spędzają czas w kuchni i lubią bawić się przepisami, z pewnością przypadnie do gustu kanał kulinarny Kuchnia+. Fani dobrego kina i wysokiej klasy dokumentów znajdą je z kolei na kanałach AleKino+ i Planet+. Z oferty nc+ ucieszą się równie najmłodsi - dzieci i wnuki będą mogły oglądać bezpieczne i wyjątkowe bajki na kanałach MiniMini+ i TeleTOON+.

Warto dodać, że osoby po 75 roku życia są zwolnione z opłacania abonamentu radiowo-telewizyjnego. Czy nc+ chce zachęcić nowych klientów by abonament brali na seniorów oraz jednocześnie ominęli obowiązek płacenia nowego abonamentu RTV? Przypomnijmy, że zgodnie z rządową nowelizacją ustawy o telewizji publicznej operatorzy płatnej telewizji mają obowiązek przekazywać dane swoich abonentów dla Poczty Polskiej w celu egzekwowania abonamentu RTV.

źródło: sat-charts.eu / nc+

Pozostałe informacje


Komentarze ():