Polsat: Bartosz Kurek prowadzącym "Wydarzenia" 18:50 5.00/52
Polsat: Bartosz Kurek prowadzącym "Wydarzenia" 18:50

Polsat: Bartosz Kurek prowadzącym Bartosz Kurek poprowadzi główne wydanie "Wydarzeń" w soboty i niedziele oraz w święta. W nowej roli dziennikarza znanego z anteny Polsat News widzowie zobaczą już w połowie czerwca.
Od poniedziałku do piątku gospodarzami głównego wydania "Wydarzeń" będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Wydania weekendowe oraz w święta, obok dotychczas prowadzącej Joanny Wrześniewskiej-Sieger, poprowadzi Bartosz Kurek.

- Cieszę się, że Bartosz poprowadzi główne wydanie "Wydarzeń". Jest naszym wychowankiem, pracuje od początku istnienia Polsat News. Odniósł sukces jako prowadzący poranne pasmo "Nowy Dzień z Polsat News" oraz "Śniadanie w Radiu Zet" i mam nadzieję, że odniesie go prowadząc "Wydarzenia". W roli prowadzącego zobaczymy go już w tym miesiącu 16, 17 i 18 czerwca - mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.
 
- To dla mnie wyróżnienie. Już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć mnie w nowej roli jako prowadzącego główne wydanie "Wydarzeń". Dziękuję za zaufanie i do zobaczenia na antenach Telewizji Polsat oraz Polsat News o godzinie 18:50 - mówi Bartosz Kurek.

Bartosz Kurek związany jest z Telewizją Polsat od 2008 roku. Na antenie Telewizji Polsat i Polsat News był gospodarzem porannego pasma "Nowy dzień z Polsat News" oraz niedzielnego programu "Śniadanie w Radiu Zet". Wcześniej prowadził program "Biznes Informacje". Jako korespondent stacji relacjonował: wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku, Forum Ekonomiczne Davos 2009, a także z Brukseli kryzys gazowy w 2009 roku. Bartosz Kurek karierę dziennikarską rozpoczynał w radiu RMF Classic, następnie był reporterem stacji TV Biznes. Z wykształcenia jest politologiem. Ukończył Uniwersytet Jagielloński. Był również stypendystą fundacji Charlesa Merrilla JR. Prywatnie miłośnik podróży, głównie do Azji Południowo-Wschodniej.

źródło: Polsat

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
22:05
Trzecia połowa
22:20
Sprawa dla reportera
23:15
Sekundy, które zmieniły życie
23:35
Magazyn śledczy Anity Gargas
TVP 2
20:10
Na ostrzu szpady
22:25
Mów mi Dave
Polsat
20:05
Rozmowy nocą
22:10
To Twoja wina
23:10
W chmurach
TVN
20:10
Doradca smaku 8
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 15
22:30
Gliniarz z Beverly Hills II