Otwarte okno kanałów BBC w Cyfrowym Polsacie 5.00/52
Otwarte okno kanałów BBC w Cyfrowym Polsacie

Otwarte okno kanałów BBC w Cyfrowym Polsacie Aż do 9 maja br. abonenci Cyfrowego Polsatu nieposiadający w swojej ofercie kanałów z grupy BBC - BBC Brit HD, BBC Earth HD, BBC Lifestyle HD, CBeebies, BBC HD - mogą je oglądać w ramach otwartego okna zarówno na dekoderze, jak i w serwisie Cyfrowy Polsat GO - z aktywną opcją ON THE GO także na urządzeniach mobilnych.

Dostępny na pozycji 101 BBC Brit HD, to kanał przeznaczony przede wszystkim dla młodych mężczyzn. Tylko tu widzowie mogą oglądać najnowszy sezon kultowego programu "Top Gear", a w nim prowadzących: Matta LeBlanca, Chrisa Harrisa i Rory`ego Reida. W 24 serii jak zwykle nie zabraknie kaskaderskich numerów, sławnych gości i egzotycznych miejscówek, czyli tego, co widzowie Top Gear`a lubią najbardziej.

Edukacyjny kanał BBC Earth HD, który abonenci mogą znaleźć na pozycji 71, prezentując piękno otaczającego nas wszechświata, pielęgnuje pogląd, że życie jest lepsze od fikcji. Niezmierzone przestrzenie kosmosu, nieujarzmiona przyroda oraz największe żywioły naszej planety zostaną ukazane w podróży, do której zapraszają najwybitniejsi twórcy i odkrywcy. Wśród propozycji widzowie znajdą tu takie programy, jak: "Ucieczka od cywilizacji", "Planeta Ziemia" oraz "Zdumiewająca przyroda".
 

Na kanale 97 widzowie szukający inspiracji w domu, rodzinie i życiu znajdą kanał BBC Lifestyle -wspaniały przewodnik dla osób, które chcą czerpać z życia to, co najlepsze. Pełne pasji i niekonwencjonalnych wyzwań programy, jak np. "Domy marzeń nad morzem", "Dom nie do poznania", "10 lat mniej" czy "Zapraszam do stołu" dodadzą widzom energii do działania i zarażą optymizmem.

Znajdujący się na kanale 94. CBeebies został stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Kanał jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy takie jak "Pan Robótka" czy "Odlotowcy - Go Jetters!" podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy. Zróżnicowana ramówka zapewnia szeroki wybór programów, które dają dzieciom możliwość nauki poprzez zabawę - w bezpiecznym, sprzyjającym rozwojowi środowisku.

BBC HD prezentuje najlepsze programy BBC kręcone i emitowane w formacie HD. Wciągające seriale, zabawne brytyjskie komedie, doskonałe programy rozrywkowe - wszystko to dostępne jest na pozycji 142. W ramówce znajdują są takie tytuły jak: "Doktor Who", "Z pamiętnika położnej", "Milczący świadek" czy "Śmierć pod palmami".

źródło: Cyfrowy Polsat

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:25
Sport
20:30
Leśniczówka
21:00
Orły sportu
21:40
Kompania X
22:35
Wielka ucieczka
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy serialu "Barwy szczęścia"
20:55
M jak miłość
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość"
21:55
Magazyn Ekspresu Reporterów
23:05
Najbrzydszy samochód świata
Polsat
20:05
Ślad
21:05
Ślad
22:05
Déj? vu
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Diagnoza 3
22:30
Kuba Wojewódzki 13
23:30
Superwizjer