Wystartował Polsat Doku (parametry) 5.00/52
Wystartował Polsat Doku (parametry)

Wystartował Polsat Doku (parametry)Zgodnie z zapowiedziami 10 lutego 2017 roku uruchomiono nowy kanał Telewizji Polsat - Polsat Doku. Kanał dostępny jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu.
Najnowsza propozycja Telewizji Polsat - Polsat Doku HD skierowana jest do widzów, których pasją jest otaczający nas świat - jego piękno, sekrety, problemy, tajemnice, a także wszystko to, co niezwykłe, intrygujące, warte poznania, doświadczenia i odkrycia. Wśród porywających dokumentów znajdą się m.in. kontrowersyjne filmy poruszające niewygodne i odważne tematy, jak np. "Plac zabaw", "Rozszyfrować ISIS", "Przemytnicy", ukazujące najbardziej aktualne problemy i konflikty świata współczesnego serie, jak "Żołnierze Allaha", "Rosyjscy neonaziści", "Święta wojna", "Zbrodnie wojenne aliantów", "Doktorzy śmierci - Mengele i inni", programy, które ukażą piękne miejsca, zachwycające zjawiska oraz fascynujące zwierzęta - "Miasto niedźwiedzi polarnych", "Mikropotwory", "Katastrofy, które wstrząsnęły światem" oraz cykle, które ukażą rewolucyjne badania, technologie i eksperymenty naukowe - "Rok 2045. Jaki będzie świat?", "Katastrofy na morzu: dlaczego statki toną?".
 
Polsat Doku HD to dziesiąty kanał tematyczny, po skierowanym do całej rodziny Super Polsacie, filmowym AMC HD i sportowym Eleven Extra HD, który w ostatnim czasie dołączył do składającej się z ponad 175 propozycji oferty platformy. Stacja dostępna jest również w zawierającym ponad 90 kanałów telewizyjnych na żywo serwisie Cyfrowy Polsat GO, a wraz z nim, dzięki usłudze ON THE GO, na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS.Stworzona przez Telewizję Polsat z myślą o pasjonatach świata stacja dostępna jest od pakietu Mini HD, na pozycjach 109 i 159. Nowy kanał można także oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Parametry Polsat Doku HD:

Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
12265 MHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

Parametry Polsat Doku HD (PIDy)
Dzięki nieustannie rozwijanej ofercie programowej Telewizja Polsat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna informacja oraz emocjonujący sport. Szerokie portfolio kanałów tematycznych, w którym widzowie znajdą 24 różnorodne propozycje, w tym 14 w jakości HD, zaspokaja zróżnicowane gusta szerokiego kręgu odbiorców - podkreśla nadawca w informacji prasowej.

źródło: sat-charts.eu / Polsat
Wystartował Polsat Doku (parametry)

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:10
Pogoda
20:25
Ojciec Mateusz
21:20
Sprawa dla reportera
22:20
Warto rozmawiać
23:25
Paryż - dni terroru
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Dzięki Bogu już weekend
21:05
The Good Doctor
21:55
Zawiedziona
23:35
Lincz
Polsat
20:05
Brzydka prawda
22:05
Erin Brockovich
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 14
22:30
Operacja Dunaj