Wyniki Eutelsat TV Awards 2016 (lista zwycięzców) 5.00/52
Wyniki Eutelsat TV Awards 2016 (lista zwycięzców)

Wyniki Eutelsat TV Awards 2016 (lista zwycięzców)25 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali w Mediolanie ogłoszono wyniki 19. konkursu Eutelsat TV Awards. Nagrodę otrzymał jeden z nominowanych polskich kanałów.
Przypomnijmy, że w tym roku nominowane były następujące polskie kanały i produkcje: 4fun.tv (kanał muzyczny) oraz Re-Enactors! (program Canal+ Discovery).


 
Zwycięzcy w kategoriach tematycznych:
- kanały dla dzieci: Fix & Foxi (Niemcy)
- kanały filmowe: Dom Kino (Rosja)
- kanały kulturalne/dokumentalne: Sky Arte (Włochy)
- kanały lifestyle: Roya TV (Jordania)
- kanały informacyjne: France 24 (Francja)
- kanały fiction / rozrywkowe: ZAP Viva (Angola)
- kanały muzyczne: 4fun.tv (Polska)
- kanały sportowe: Rai Sport 1 HD (Włochy)

Najlepsze programy:
- "Iran s Nuclear Deal" (BBC Persian, Wielka Brytania)
- "Currentzis - The Classical Rebel" (Deutsche Welle, Niemcy)

Kanał wybrany przez widzów:
- 2STV (Senegal)

Nagroda specjalna:
- Trikolor TV (Rosja) za wprowadzanie nowych trendów w mediach cyfrowych.

źródło: Eutelsat
Wyniki Eutelsat TV Awards 2016 (lista zwycięzców)

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-02-25
15:30 Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia
2017-02-26
15:30 Górnik Łęczna - Piast Gliwice
18:00 Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Sport
20:10
Kroniki Ligi Europy UEFA
20:15
Pogoda
20:30
Wiktoria
21:30
Asterix na olimpiadzie
23:35
Wygnani do raju
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Wyjazd integracyjny
22:20
Wesele w Kurnej Chacie
23:35
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 14
Polsat
20:10
Giganci ze stali
22:50
Czas zbrodni
TVN
20:00
Minionki rozrabiają
22:05
Robin Hood