Wyniki Eutelsat TV Awards 2016 (lista zwycięzców) 5.00/52
Wyniki Eutelsat TV Awards 2016 (lista zwycięzców)

Wyniki Eutelsat TV Awards 2016 (lista zwycięzców)25 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali w Mediolanie ogłoszono wyniki 19. konkursu Eutelsat TV Awards. Nagrodę otrzymał jeden z nominowanych polskich kanałów.
Przypomnijmy, że w tym roku nominowane były następujące polskie kanały i produkcje: 4fun.tv (kanał muzyczny) oraz Re-Enactors! (program Canal+ Discovery).


 
Zwycięzcy w kategoriach tematycznych:
- kanały dla dzieci: Fix & Foxi (Niemcy)
- kanały filmowe: Dom Kino (Rosja)
- kanały kulturalne/dokumentalne: Sky Arte (Włochy)
- kanały lifestyle: Roya TV (Jordania)
- kanały informacyjne: France 24 (Francja)
- kanały fiction / rozrywkowe: ZAP Viva (Angola)
- kanały muzyczne: 4fun.tv (Polska)
- kanały sportowe: Rai Sport 1 HD (Włochy)

Najlepsze programy:
- "Iran s Nuclear Deal" (BBC Persian, Wielka Brytania)
- "Currentzis - The Classical Rebel" (Deutsche Welle, Niemcy)

Kanał wybrany przez widzów:
- 2STV (Senegal)

Nagroda specjalna:
- Trikolor TV (Rosja) za wprowadzanie nowych trendów w mediach cyfrowych.

źródło: Eutelsat
Wyniki Eutelsat TV Awards 2016 (lista zwycięzców)

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
2017-06-29
18:00 Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok
20:45 Lech Poznań - FK Pelister
 
Liga Mistrzów w TV
 
Ekstraklasa w TV
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:10
Pogoda
20:20
Ojciec Mateusz
21:10
Sprawa dla reportera
22:05
Sekundy, które zmieniły życie
22:25
Warto rozmawiać
23:40
Obietnica dzieciństwa
TVP 2
22:20
Adela jeszcze nie jadła kolacji
Polsat
20:05
Nowożeńcy
22:05
Zdrady
23:05
Wiem, kto mnie zabił
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Kuchenne rewolucje 13
21:55
Sztos
23:50
Oczy węża