Romance TV i AXN nadal w TVN Media 5.00/52
Romance TV i AXN nadal w TVN Media

Romance TV i AXN nadal w TVN MediaNadawca Romance TV, Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG oraz AXN Poland przedłużyli umowę na wyłączność z Premium TV na sprzedaż i planowanie czasu reklamowego.
Owocna współpraca Romance TV z TVN Media trwa od 1 stycznia 2015 roku. Kanał obecny jest w dystrybucji satelitarnej od 2010 roku. Tylko w ciągu ostatniego roku zanotował wzrost oglądalności w grupie komercyjnej 16-49 aż o 42%. Romance TV oglądają głownie kobiety po 45 r.ż., a sama stacja jest najbardziej kobiecym kanałem w Polsce oraz znajduje się na 6. miejscu z SHR 0,48%, wśród najchętniej oglądanych kanałów filmowo-serialowych w panelu kablowo-satelitarnym w 2016 roku.

Romance TV to kanał prezentujący romantyczne europejskie filmy i seriale oraz adaptacje bestsellerów z najwyższej półki - wszystko zrealizowane w przepięknych sceneriach, wywołujące pozytywne emocje i zwieńczone happy endem.

Wśród listopadowych premier stacji znajdują się seriale "Kochanki" (opowiadający o losach czterech przyjaciółek) oraz "Wszystko dla Pań" (serial przedstawiający historię pierwszego domu towarowego w Wielkiej Brytanii).

W grudniu natomiast Romance TV zaprezentuje oryginalną ekranizację bestselleru Jane Austen "Duma i uprzedzenie" (1 i 2 dzień Bożego Narodzenia) oraz zaprosi na wyjątkowy cykl "Portrety wielkich kobiet" w Sylwestra i Nowy Rok, podczas którego widzowie obejrzą "Pani Nobel - miłość dla pokoju". Jest to historia dwojga wielkich wolnomyślicieli - Berthy von Suttner i Alfreda Nobla.
 
Biuro Reklamy TVN Media Sp. z o.o. przedłuża również współpracę z AXN Poland w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego.

Biuro Reklamy TVN Media, pod marką Premium TV, przedłużyło umowę z AXN Poland, na podstawie której ma wyłączność na sprzedaż i planowanie czasu reklamowego dla czterech kanałów wchodzących w skład portfolio tego nadawcy - AXN, AXN Black, AXN White oraz AXN Spin.

źródło: TVN Media

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-04-24
18:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok -
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Sport
20:10
Kroniki CCC
20:14
Kronika - Orlen Warsaw Marathon
20:20
Pogoda
20:25
Wojenne dziewczyny
21:25
Młodzi lekarze 2
22:20
Dla ciebie wszystko
TVP 2
20:05
Mumia
22:15
Głodne kawałki
23:10
Kamerdyner
Polsat
20:05
Kabaret na żywo
22:05
Wojna żeńsko-męska
TVN
20:00
MasterChef Junior 2
21:35
Thor
23:45
Mroczny Rycerz powstaje