Maciej Orłoś w WP1 5.00/52
Maciej Orłoś w WP1

Maciej Orłoś w WP1Maciej Orłoś rozpoczyna właśnie pracę w telewizji WP, której kanał startuje 2 grudnia. Będzie gospodarzem serwisu informacyjnego #dziejesięnażywo.
- W moim życiu dzieje się. Po 25 latach przyszedł czas na nowe otwarcie - mówi Maciej Orłoś. - Telewizja Wirtualnej Polski to dla mnie nowe wyzwanie, ale też inny wymiar wolności, energii, zawodowej inspiracji. Niezwykle ekscytujące połączenie telewizji z możliwościami, jakie dają internet i najnowsze technologie - dodaje. Wyjaśnia także: - Mój program będzie przeglądem najważniejszych informacji: krótko, zwięźle i na temat, często z poczuciem humoru. Jeśli brzmi znajomo, to... cóż, ja inaczej nie potrafię.

#dziejesięnażywo, którego gospodarzem będzie Maciej Orłoś, to przegląd najważniejszych i najświeższych informacji ze świata, z akcentem na sprawy polskie w ujęciu krajowym i lokalnym. To obiektywnie, niezależnie i rzetelnie przedstawiany obraz wydarzeń.

Maciej Orłoś jest dziennikarzem, prezenterem i aktorem. Ma w swoim dorobku między innymi nagrodę SuperWiktora, przyznawaną przez Akademię Telewizyjną za całokształt dokonań, trzy Wiktory i dwie Telekamery, w tym tegoroczną.
 
Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską, gdzie od 1991 roku poprowadził blisko trzy tysiące wydań "Teleexpressu". Był również gospodarzem wielu imprez i wydarzeń telewizyjnych, m.in. festiwali w Opolu i Sopocie, gali Wiktorów oraz 50-lecia TVP.

Oprócz "Teleexpressu" prowadził też cykliczne programy m.in. "Oko w oko", "A to Polska właśnie", "Trochę kultury", "300 procent normy", "Nie ma jak Polska" czy "Wielkie Testy".

Jest absolwentem PWST. Ma na swoim koncie role w filmach i serialach. Jest również autorem serii książek dla dzieci o przygodach Kuby i Meli.

źródło: WP
Maciej Orłoś w WP1

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:05
Pogoda
20:15
Blondynka
21:10
Nie mów do mnie dziadku
22:50
Królowa
TVP 2
20:05
Rocky Balboa
22:00
Tajemnica Filomeny
23:50
Żywie Biełaruś!
Polsat
20:00
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017
23:00
Uwiedziony
TVN
20:00
Gwiezdne wojny VI - Powrót Jedi
22:50
Świadek