Otwarte okno CANAL+ na początku października (wideo) 5.00/52
Otwarte okno CANAL+ na początku października (wideo)

Otwarte okno CANAL+ na początku października (wideo)Już w niedzielę 2 października w Canal+ premiera serialu kryminalnego "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli tytułowej. Z tej okazji Canal+ w weekend 1 i 2 października, od godziny 15:00, odkoduje sygnał dla wszystkich widzów - nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu Canal+.
W ramach odkodowanego sygnału Canal+ pokaże dwa pierwsze odcinki serialu kryminalnego "Belfer". Widzowie zobaczą też dwa mecze LOTTO Ekstraklasy oraz zawody najlepszych żużlowców świata w ramach Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu na Motoarenie. Będą także niespodzianki - premiery głośnych polskich filmów, emitowanych po raz pierwszy w telewizji. Dostęp do otwartego okna CANAL+ będą mieli abonenci nc+ opłacający abonament za pakiety regularnie niezawierające CANAL+. Podkreślamy, że sygnał nie będzie FTA.

Odkodowany sygnał dotyczy nie tylko platformy NC+, ale również operatorów sieci kablowych, m.in. UPC, MULTIMEDIA, VECTRA, INEA, NETIA, TOYA oraz wielu innych.
 
Serial kryminalny "Belfer" to oryginalna produkcja Canal+ z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Reżyseria: Łukasz Palkowski (Złote Lwy na FPFF w Gdyni 2014 za najlepszy film "Bogowie"), scenariusz: Jakub Żulczyk (powieść "Ślepnąc od świateł") oraz dramatopisarka Monika Powalisz.Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam. W obsadzie oprócz Macieja Stuhra znaleźli się również: Magdalena Cielecka, Paweł Królikowski, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Łukasz Simlat, Katarzyna Dąbrowska oraz aktorzy młodego pokolenia: Józef Pawłowski, Mateusz Więcławek, Patryk Pniewski, Aleksandra Grabowska i Paulina Szostak.

źródło: CANAL+

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:10
Pogoda
20:25
Ojciec Mateusz
21:20
Sprawa dla reportera
22:20
Warto rozmawiać
23:25
Paryż - dni terroru
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Dzięki Bogu już weekend
21:05
The Good Doctor
21:55
Zawiedziona
23:35
Lincz
Polsat
20:05
Brzydka prawda
22:05
Erin Brockovich
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 14
22:30
Operacja Dunaj