Agata Młynarska dyrektorem ds. rozwoju TLC 5.00/52
Agata Młynarska dyrektorem ds. rozwoju TLC

Agata Młynarska dyrektorem ds. rozwoju TLCTLC chce jeszcze bardziej zbliżyć się do widzów w Polsce - od września br. zespół TLC wzmocni doświadczona dziennikarka, producentka oraz osobowość telewizyjna - Agata Młynarska. Stanie ona na czele kolejnego etapu rozwoju kanału, dostosowując go do wymagań polskiej widowni.
Telewizja TLC to jeden z największych międzynarodowych sukcesów Discovery. Za jej pośrednictwem ponad 330 milionów odbiorców na świecie śledzi losy Buddiego Valastro ("Słodki biznes"), kibicuje poszukiwaniom wymarzonych sukien ślubnych z pomocą Randiego Fenoli ("Salon Sukien Ślubnych") oraz towarzyszy życiowym perypetiom Whitney Thore, która mimo znacznej nadwagi jest szczęśliwą, spełnioną i emanującą seksapilem kobietą ("Szczęście nie zna wagi").

TLC to jednak nie tylko popularne, międzynarodowe formaty. Kanał stara się pozostać jak najbliżej polskiego widza - zaprasza swoje zagraniczne gwiazdy do Polski, organizuje charytatywne imprezy plenerowe oraz realizuje wiele lokalnych produkcji ("Salon Sukien Ślubnych: Polska", "Undressed: randka w łóżku", "Seks bez tajemnic").
 
- Naszą ambicją jest przekształcenie marki TLC w prawdziwy lovebrand. Telewizję pełną emocji, która inspiruje i angażuje polskich widzów za pośrednictwem wielu ekranów. Współpraca z Agatą Młynarską, osobą niezwykle dynamiczną, z ogromnym doświadczeniem w mediach i komunikacji, pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania polskiej widowni i wejść z nią w jeszcze bliższy dialo - powiedziała Katarzyna Kieli, President & Managing Director, Discovery Networks w regionie CEEMEA (Europa Środkowo-Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka).

- Współpraca z TLC to dla mnie zupełnie nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że będę miała możliwość wykorzystania swojego dotychczasowego doświadczenia w realizacji pomysłów, które pozwolą polskiej publiczności odnaleźć siebie w tej silnej, międzynarodowej marce - podkreśliła Agata Młynarska.

Agata Młynarska rozpocznie współpracę z Discovery z początkiem września br. jako Head of TLC Development. Będzie ściśle współdziałać z dotychczasowymi zespołami - programowym oraz marketingowym, wypracowując dalszą, w pełni zintegrowaną strategię stacji.

źródło: Discovery
Agata Młynarska dyrektorem ds. rozwoju TLC

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:10
Pogoda
20:25
Ojciec Mateusz
21:20
Sprawa dla reportera
22:20
Warto rozmawiać
23:25
Paryż - dni terroru
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Dzięki Bogu już weekend
21:05
The Good Doctor
21:55
Zawiedziona
23:35
Lincz
Polsat
20:05
Brzydka prawda
22:05
Erin Brockovich
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 14
22:30
Operacja Dunaj