2x2 - startuje nowy polski kanał dla dzieci i młodzieży (wideo) 5.00/52
2x2 - startuje nowy polski kanał dla dzieci i młodzieży (wideo)

2x2 - startuje nowy polski kanał dla dzieci i młodzieży (wideo)Na 1 września 2016 roku planowany jest start zupełnie nowej polskiej stacji telewizyjnej skierowanej do starszych dzieci i młodzieży, 2x2. Niewidziane wcześniej w Polsce animacje, dawno nieemitowane klasyki, teledyski i programy o grach wideo - to wszystko na antenie kanału, będącego oryginalną alternatywą dla osób znudzonych ofertą nadających obecnie telewizji dziecięco-młodzieżowych i szukających czegoś nowego
Na antenie 2x2 zadebiutuje wiele nowych seriali i filmów animowanych. Wśród nich znajdą się też japońskie anime, które stacja będzie emitować dzięki współpracy z polskim dystrybutorem japońskich animacji, Anime Eden, który wcześniej sprowadził do Polski tytuły takie jak Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca czy 5 centymetrów na sekundę, autorstwa wybitnego twórcy Makoto Shinkaia.

Wśród seriali emitowanych na antenie telewizji 2x2 znajdą się, między innymi, następujące nowości:

Służąca przewodnicząca - Liceum Seika, niegdyś będąca placówką tylko dla chłopców, staje się koedukacyjna, ale 80% jej uczniów nadal stanowią mężczyźni. Wszystko zmienia się, gdy po raz pierwszy w historii szkoły dziewczyna zostaje przewodniczącą samorządu uczniowskiego. Jest jednak coś o czym nikt nie wie... Misaki Ayuzawa po szkole dorabia w maid cafe!

Prosiaki z sąsiedztwa - Prosiak Phil uważa się za stworzonego do wyższych celów niż przebywanie na farmie. Pewnego dnia wraz z rodziną wyrusza do miasta. W nowym otoczeniu znajduje pracę jako sprzedawca samochodów, jego żona interesuje się modą, a dzieci chodzą do szkoły. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że są jedynymi świniami, którzy mieszkają wśród ludzi.

Powrócą też dawno nieemitowane klasyczne seriale, cenione przez dzieci i młodzież w kraju i na całym świecie:

Wszechświat Blastera - Serial rozgrywka się w 2222 roku. Mający bzika na punkcie nauki i kosmosu dwunastoletni Blaster pomaga swojej przyjaciółce C.G. ocalić jej rodzinną galaktykę. Potajemnie stawiają czoła najgroźniejszym, wyjętymi spod prawa, przestępcom.
 
Wszechświat Blastera - Serial rozgrywka się w 2222 roku. Mający bzika na punkcie nauki i kosmosu dwunastoletni Blaster pomaga swojej przyjaciółce C.G. ocalić jej rodzinną galaktykę. Potajemnie stawiają czoła najgroźniejszym, wyjętymi spod prawa, przestępcom.

Pitaszki - Dołącz do Eddiego Skorwitza oraz jego szalonej rodziny i zobacz jak wygląda życie ptaków obdarzonych ludzkimi cechami. Praca w fabryce robaków, jedzenie posiłków w barze szybkiego przelotu czy przeżywanie zmierzchu życia w ?Domu dla zagrożonych gatunków? to dla nich codzienność.2x2 nawiązało również współpracę z niezwykle popularnymi wśród młodych ludzi YouTuberami. Od dnia startu na antenie kanału pojawią się materiały od Antygaming, doświadczonej ekipy twórców internetowych materiałów poświęconych elektronicznej rozrywce i tematom pokrewnym. Tworzą oni materiały publicystyczne, komentując na bieżąco wydarzenia w branży elektronicznej rozrywki. Regularnie odwiedzają najważniejsze branżowe wydarzenia po to, aby możliwie najrzetelniej pokazać, co jest na topie w świecie gier.

W związku z planowanym startem nadawania kanału ruszył fanpage na fanpage na Facebooku i profil w serwisie Twitter , dzięki którymi można łatwo śledzić nowości związane z działaniem 2x2. Niebawem uruchomiona zostanie również oficjalna strona internetowa stacji pod adresem 2x2tv.pl.

Nadawcą kanału 2x2 jest przedsiębiorstwo telekomunikacyjne Romwer. 2x2 będzie dostępne w najlepszych sieciach kablowych w całym kraju.

źródło: 2x2
2x2 - startuje nowy polski kanał dla dzieci i młodzieży (wideo)

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Sport
20:15
Alarm!
20:35
Moja córeczka
22:00
Warto rozmawiać
23:00
Panamskie kwity: przekręt stulecia
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy serialu "Barwy szczęścia"
20:50
M jak miłość
21:50
Kulisy serialu "M jak miłość"
21:55
Za marzenia
22:50
Tylko jedno spojrzenie
Polsat
20:10
Ocalony
22:45
Najwyższy wyrok
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Projekt Lady 3
22:30
Sekrety lekarzy 4
23:30
Armageddon