1. urodziny Eleven Sports Network w Polsce 5.00/52
1. urodziny Eleven Sports Network w Polsce

1. urodziny Eleven Sports Network w Polsce Rok temu, 2 sierpnia 2015, grupa ELEVEN SPORTS NETWORK rozpoczęła nadawanie w Polsce kanału sportowego Eleven. Dwa tygodnie później uruchomiła emisję Eleven Sports. Po zapewnieniu sobie stabilnej pozycji na rynku stacja rozbudowuje zespół redakcji sportowej.
Kolejny rok działalności w Polsce ELEVEN SPORTS NETWORK rozpoczyna od podpisania umów na wyłączność z grupą cenionych dziennikarzy sportowych, którzy wcześniej byli współpracownikami stacji. Związany dotychczas z "Wirtualną Polską" Mateusz Święcicki oraz publikujący w "Weszło.com" Tomasz Ćwiąkała będą pracowali tylko dla ELEVEN SPORTS NETWORK. Do stacji przechodzi także będący do tej pory dziennikarzem Polsatu Sport Mateusz Majak. W nowym sezonie na stałe w redakcji znajdą się również Marcin Gazda z "Przeglądu Sportowego" oraz Filip Kapica z Arskom Group.

"Przed nami kolejne wyzwania, dlatego własny zespół redakcyjny jest dla nas bardzo ważny. Wkrótce startuje trzeci kanał, co pozwoli nam transmitować jeszcze więcej spotkań," mówi Patryk Mirosławski, redaktor naczelny ELEVEN SPORTS NETWORK. "Niebawem uruchomimy również własne studio, w którym zaprezentujemy kolejne nowe twarze, nowe projekty i formaty, dotychczas niespotykane na naszym rynku. Od początku chcieliśmy zrewolucjonizować pokazywanie sportu w polskiej telewizji, zarówno pod względem komentarza, liczby wydarzeń sportowych na żywo, jak i własnej produkcji. Sezon 2016/2017 to kolejny etap tej rewolucji".
 
Pierwszy rok działalności ELEVEN SPORTS NETWORK był bardzo intensywny. Grupa skoncentrowała się na kupowaniu praw do wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie oraz budowaniu dystrybucji kanałów. Od momentu pierwszej emisji w sierpniu 2015 roku w ciągu zaledwie kilku miesięcy zapewniła sobie miejsce w ofertach czołowych operatorów. Eleven i Eleven Sports są już dostępne na platformach Cyfrowego Polsatu, nc+ i w największych sieciach kablowych takich, jak UPC, Vectra, Multimedia Polska, INEA, Netia oraz Orange, a także u kilkudziesięciu lokalnych operatorów. Kanały grupy można oglądać również online za pośrednictwem serwisów partnerów oraz uruchomionej w maju strony elevensports.pl i aplikacji ELEVEN SPORTS. W najbliższym czasie planowane jest dalsze poszerzanie zasięgu stacji.

"Rok z życia telewizji to dużo, a rok w przypadku startującej telewizji z wielkimi aspiracjami to kluczowy moment jej funkcjonowania. Przeszliśmy daleką drogę, podczas której udało nam się ustabilizować pozycję rynkową - mówi Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający ELEVEN SPORTS NETWORK - Nasza bogata oferta programowa przekonała wszystkich największych operatorów telewizyjnych w Polsce. Wkraczamy w nowy okres w mocniejszym składzie redakcyjnym i z jeszcze większym entuzjazmem!".

źródło: Eleven Sports Network

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2018-02-19
18:00 Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Pogoda
20:15
Olimpijski dzień
20:35
Żabusia
22:05
Mount Everest: Uchwycić niemożliwe
23:15
Uwikłanie
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy serialu "Barwy szczęścia"
20:45
M jak miłość
21:40
Kulisy serialu "M jak miłość"
21:55
Midnight Sun
23:00
Midnight Sun
Polsat
20:05
Polowanie na czarownice
22:10
W pogoni za zemstą
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Disco Polo
23:45
Projekt Lady 2