Polsat Sport Fight HD od 1 sierpnia (ramówka) 5.00/52
Polsat Sport Fight HD od 1 sierpnia (ramówka)

Polsat Sport Fight HD od 1 sierpnia (ramówka)Już 1 sierpnia wystartuje nowy kanał sportowy grupy Polsat - Polsat Sport Fight - w którym bez reklam i w jakości HD fani sportów walki będą mogli podziwiać najmocniejsze ciosy czy spektakularne nokauty. Będzie to kolejny kanał sportowy, obok Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD i Polsat Sport News. Sprawdź ramówkę na pierwsze dni nadawania!
Polsat Sport Fight będzie nadawany w jakości HD, 7 dni w tygodniu przez co najmniej 18 godzin na dobę. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal - do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat - będą to m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN.

Widzowie Polsat Sport Fight HD zobaczą retransmisje widowiskowych starć z udziałem czołowych wojowników z kraju i ze świata - silne uderzenia i serce do walki zaprezentują m.in. Andrzej Gołota, Tomasz Adamek, Mariusz Wach, Izu Ugonoh, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Przemysław Saleta, Władimir Kliczko, Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla, czy Marcin Różalski.

Ramówka kanału Polsat Sport Fight HD na dni 1-7 sierpnia 2016 r.:

1 sierpnia (poniedziałek)

7.00 Gala boksu zawodowego w Oakland Andre Ward - Sullivan Barrera 26.03.2016
9.00 Gala boksu zawodowego w Montrealu Sergey Kovalev - Jean Pascal 30.01.2016
11.00 Gala boksu zawodowego w Londynie Anthony Joshua - Dominic Breazeale 25.06.2016
13.00 Gala boksu zawodowego w Hamilton Izu Ugonoh - Vicente Sandez 05.12.2015
15.00 Gala boksu zawodowego w Łomiankach Ewa Brodnicka - Elfi Philips 19.12.2015
17.00 Gala boksu zawodowego w Szczecinie Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa 28.05.2016
19.00 Gala boksu zawodowego w Kedzierzynie Koźlu Mariusz Wach - Marcelo Luiz Nascimento 14.05.2016
20.00 POLSAT BOXING NIGHT 2014 Tomasz Adamek - Artur Szpilka 8.11.2014
00.00 POLSAT BOXING NIGHT 2016 Tomasz Adamek - Eric Molina 02.04.2016
03.00 POLSAT BOXING NIGHT 2015 Tomasz Adamek - Przemysław Saleta walka 26.09.2015

2 sierpnia (wtorek)

7.00 Gala boksu zawodowego w Legionowie Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo 20.02.2016
9.00 Gala boksu zawodowego Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Jean Bikoi, Paweł Kołodziej - Laszlo Hubert 13.12.08
11.00 Gala boksu zawodowego Dariusz Sęk - Jewgienij Machtejenko 07.05.2016
13.00 Gala boksu zawodowego Rafał Jackiewicz - Stiliyan Kostov 27.02.2016
15.00 Gala boksu zawodowego w Kedzierzynie Koźlu Mariusz Wach - Marcelo Luiz Nascimento 14.05.2016
17.00 Gala boksu zawodowego Rafał Jackiewicz - Jan Zaveck w obronie Mistrzostwa Europy 29.11.2008
19.00 Gala boksu zawodowego w Sosnowcu Krzysztof Włodarczyk - Valery Brudov 04.03.2016
20.00 POLSAT BOXING NIGHT 2016 Gala Polsat Boxing Night 2016: Tomasz Adamek - Eric Molina 02.04.2016
00.00 KSW34 KSW 34 Karol Bedorf - James McSweeney 05.03.2016
03.00 Gala boksu zawodowego Gala boksu zawodowego w Oakland: Andre Ward - Sullivan Barrera 26.03.2016
05.00 Gala boksu zawodowego Gala boksu zawodowego w Londynie: Anthony Joshua - Dominic Breazeale 25.06.2016

3 sierpnia (środa)

7.00 Gala boksu zawodowego w Łomiankach Ewa Brodnicka - Elfi Philips 19.12.2015
9.00 Gala boksu zawodowego w Hamilton Izu Ugonoh - Vicente Sandez 05.12.2015
11.00 Gala boksu zawodowego w Londynie Anthony Joshua - Dominic Breazeale 25.06.2016
13.00 Gala boksu zawodowego w Oakland Andre Ward - Sullivan Barrera 26.03.2016
15.00 Gala boksu zawodowego w Tarnowi Dariusz Sęk - Jewgienij Machtejenko 07.05.2016
17.00 Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku Deontay Wilder - Artur Szpilka 16.01.2016
19.00 Gala boksu zawodowego w Chicago Andrzej Fonfara - Joe Smith 18.06.2016
20.00 KSW34 KSW 34 Karol Bedorf - James McSweeney 05.03.2016
00.00 POLSAT BOXING NIGHT 2013 Polsat Boxing Night Gołota - Saleta - cała gala 23.02.2013
03.00 Gala boksu zawodowego Rafał Jackiewicz - Jan Zaveck w obronie Mistrzostwa Europy 29.11.2008
05.00 Gala boksu zawodowego Izu Ugonoh - Ricardo Ramirez/Jospeh Parker - Solomon Haumono
 
4 sierpnia (czwartek)

7.00 Gala boksu zawodowego w Montrealu Sergey Kovalev - Jean Pascal 30.01.2016
9.00 Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku Deontay Wilder - Artur Szpilka 16.01.2016
11.00 Gala boksu zawodowego w Chicago Andrzej Fonfara - Joe Smith 18.06.2016
13.00 Gala boksu zawodowego Izu Ugonoh - Ricardo Ramirez/Jospeh Parker - Solomon Haumono
15.00 Gala boksu zawodowego w Żyrardowie Albert Sosnowski - Andras Csomor 18.03.2016
17.00 Gala boksu zawodowego w Hamilton Izu Ugonoh - Vicente Sandez 05.12.2015
19.00 Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku Krzysztof Głowacki - Steve Cunningham 16.04.2016
20.00 POLSAT BOXING NIGHT 2013 Polsat Boxing Night Gołota - Saleta - cała gala 23.02.2013
00.00 FEN FEN12 Wrocław - Fight Exclusive Night 12 - 20.05.2016
03.00 Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku Deontay Wilder - Artur Szpilka 16.01.2016
05.00 Gala boksu zawodowego w Tarnowie Dariusz Sęk - Jewgienij Machtejenko 07.05.2016

5 sierpnia (piątek)

7.00 Gala boksu zawodowego w Białymstoku Michał Gerlecki - Geard Ajetovic 23.10.2015
9.00 Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku Krzysztof Głowacki - Steve Cunningham 16.04.2016
11.00 Gala boksu zawodowego w Ełku Michał Syrowatka - Rafał Jackiewicz 12.12.2015
13.00 Gala boksu zawodowego w Łomiankach Ewa Brodnicka - Elfi Philips 19.12.2015
15.00 Gala boksu zawodowego w Montrealu Sergey Kovalev - Jean Pascal 30.01.2016
17.00 Gala boksu zawodowego w Oakland Andre Ward - Sullivan Barrera 26.03.2016
19.00 Gala boksu zawodowego w Londynie Anthony Joshua - Charles Martin 09.04.2016
20.00 FEN FEN12 Wrocław - Fight Exclusive Night 12 - 20.05.2016
00.00 KSW33 KSW 33 Mamed Khalidov - Michał Materla 28.11.2015
03.00 Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku Krzysztof Głowacki - Steve Cunningham 16.04.2016
05.00 Gala boksu zawodowego w Żyrardowie Albert Sosnowski - Andras Csomor 18.03.2016

6 sierpnia (sobota)

7.00 Gala boksu zawodowego w Ełku Michał Syrowatka - Rafał Jackiewicz 12.12.2015
9.00 FEN FEN12 Wrocław - Fight Exclusive Night 12 - 20.05.2016
11.00 Gala boksu zawodowego w Tarnowie Dariusz Sęk - Jewgienij Machtejenko 07.05.2016
13.00 Gala boksu zawodowego Izu Ugonoh - Ricardo Ramirez/Jospeh Parker - Solomon Haumono
15.00 Gala boksu zawodowego w Chicago Andrzej Fonfara - Joe Smith 18.06.2016
17.00 Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku Deontay Wilder - Artur Szpilka 16.01.2016
19.00 Gala boksu zawodowego w Halle Marco Huck - Ola Afolabi 27.02.2016
20.00 KSW33 KSW 33 Mamed Khalidov - Michał Materla 28.11.2015
00.00 Gala boksu zawodowego w Las Vegas Manny Pacquiao - Timothy Bradley 09.04.2016
03.00 Gala boksu zawodowego w Londynie Anthony Joshua - Charles Martin 09.04.2016
05.00 Gala boksu zawodowego w Ełku Michał Syrowatka - Rafał Jackiewicz 12.12.2015

7 sierpnia (niedziela)

7.00 Gala boksu zawodowego w Łomiankach Ewa Brodnicka - Elfi Philips 19.12.2015
9.00 Gala boksu zawodowego w Chicago Andrzej Fonfara - Joe Smith 18.06.2016
11.00 Gala boksu zawodowego w Żyrardowie: Albert Sosnowski - Andras Csomor 18.03.2016
13.00 Gala boksu zawodowego w Wieliczce: Krzysztof Zimnoch - Gbenga Oluokun 17.10.2015
15.00 Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku: Krzysztof Głowacki - Steve Cunningham 16.04.2016
17.00 Gala boksu zawodowego w Tarnowie: Dariusz Sęk - Jewgienij Machtejenko 07.05.2016
19.00 Gala boksu zawodowego w Ełku: Michał Syrowatka - Rafał Jackiewicz 12.12.2015
20.00 Gala boksu zawodowego w Las Vegas: Manny Pacquiao - Timothy Bradley 09.04.2016
00.00 Gala boksu zawodowego w Dusseldorfie: Władimir Kliczko - Tyson Fury 28.11.2015
03.00 Gala boksu zawodowego w Londynie: Anthony Joshua - Charles Martin 09.04.2016
05.00 Gala boksu zawodowego w Montrealu: Sergey Kovalev - Jean Pascal 30.01.2016

źródło: Polsat / satkurier.pl
Polsat Sport Fight HD od 1 sierpnia (ramówka)

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-02-20
18:00 Legia Warszawa - Ruch Chorzów
18:00 KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Sport
20:15
Pogoda
20:30
W roli Boga
21:55
Chodzi o pieniądze
22:30
Gol Ekstra
23:00
Doktorzy śmierci
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
M jak miłość
21:35
Kulisy serialu "M jak miłość"
21:50
Złodziejka
23:20
Rodzinka.pl 9
23:50
Dwóch czarnych tygodniowo
Polsat
20:05
Avengers
23:20
Ryzykanci
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Druga szansa 3
22:30
Żony Hollywood 3
23:30
Życie bez wstydu 4