nc+: Frédéric Berardi na stanowisku Wiceprezesa Zarządu ds. Finansów

nc+: Frédéric Berardi na stanowisku Wiceprezesa Zarządu ds. Finansów22 lipca Rada Nadzorcza platformy nc+ powołała Frédérica Berardi na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Finansów. Zastąpił on Nicolasa Dandoy, który objął pozycję dyrektora finansowego CANAL+ OVERSEAS i członka Rady Nadzorczej ITI Neovision.

Frédéric Berardi jest dyrektorem finansowym (CFO) odpowiedzialnym za wszystkie działania na tym polu prowadzone przez platformę nc+, należącą do spółki ITI Neovision. Podlegają mu m.in. działy księgowości, kontrolingu finansowego, zakupów i procesów oraz audytu zewnętrznego, a także logistyki oraz windykacji i należności.

Frédéric Berardi posiada 19 lat doświadczenia jako CFO, pracując dla CANAL+ Group od 2011 roku. Początkowo prowadząc działania jako CEO w Afryce, a od listopada 2013 roku pracując jako CFO i COO dla VSTV w filii CANAL+ w Wietnamie. Ukończył w 1997 roku SKEMA Lille Business School z tytułem Master in Finance. Wcześniej zajmował stanowiska CFO dla takich marek jak Imperial Tobacco Group i Millicom Group.
 

- Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziękować Nicolasowi za ponad 4 lata ważnej pracy, jaką wykonał dla naszej firmy. Gratuluję mu awansu i życzę dalszych sukcesów w działaniach na rzecz CANAL+ OVERSEAS. Bardzo się cieszę, że dołącza do nas Frédéric Berardi, za którym stoi bardzo duże doświadczenie nabyte w międzynarodowym środowisku biznesowym, w tym blisko pięcioletnie, jako członka rodziny CANAL+. Jestem przekonany, że praktyka działań w ramach grupy na innych rynkach pozwoli naszemu nowemu CFO znacząco przyczynić się do dalszego rozwoju nc+ - powiedział Prezes Zarządu nc+, Manuel Rougeron,

- nc + jest jedną z czołowych polskich firm medialnych o znakomitej reputacji. Zapewnia najwyższy poziom rozrywki i innowacji swoim abonentom. Cieszę się, że mogę wzmocnić firmę swoim doświadczeniem finansowym, a także wiedzą o rynkach pay-tv oraz telekomunikacyjnych. Wierzę, że udział nc+ na bardzo konkurencyjnym rynku jeszcze wzrośnie. Jestem naprawdę bardzo dumny i podekscytowany, że dołączam do bardzo profesjonalnego i doświadczonego zespołu nc+, na kolejnym etapie rozwoju firmy - powiedział Frederic Berardi, nowy dyrektor finansowy platformy nc+.

źródło: nc+
nc+: Frédéric Berardi na stanowisku Wiceprezesa Zarządu ds. Finansów

Pozostałe informacje


Komentarze ():