Oferta nc+ telewizja na kartę z modułem CI+ od 21.06

Oferta nc+ telewizja na kartę z modułem CI+ od 21.06Od 21 czerwca platforma nc+ wprowadza ofertę "nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+" z modułem CAM CI+.

W ramach oferty, klienci otrzymują na start dostęp do ponad 130 kanałów, w tym 46 w jakości HD wraz z pełną ofertą ośmiu kanałów Canal+ na jeden miesiąc, na zasadach pre-paid, bez konieczności podpisywania umowy.

Moduł CAM CI+, który dostępny jest wraz z ofertą "nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+" współpracuje z telewizorami z wbudowanym tunerem satelitarnym zastępując zewnętrzny dekoder satelitarny. Są to telewizory wiodących na rynku producentów: LG, Sony, Samsung, Panasonic oraz Thomson.

Moduł CAM CI+ umieszcza się bezpośrednio w telewizorze. Umożliwia to korzystanie z oferty nc+ bez dedykowanego dekodera, oraz bez dodatkowych kabli, co znacząco ogranicza ilość połączeń. Do nawigacji po ulubionych kanałach telewizyjnych wystarczy w tym przypadku jeden pilot - telewizyjny.

Poza wygodą, abonenci którzy zdecydowali się na moduł CAM CI+ zamiast standardowego dekodera podkreślą również oszczędność energetyczną takiego rozwiązania. Ilość zużywanej energii zmniejsza się o ilość energii potrzebnej do działania dekodera.
 

Instalacja modułu CAM CI+ wraz z kartą dostępową jest prosta i nie wymaga wizyty serwisanta. Warunkiem jest posiadanie telewizora z wbudowanym tunerem cyfrowej telewizji satelitarnej wspierającym standard CI+, oraz anteny satelitarnej ustawionej do odbioru satelity Eutelsat HotBird 13°E. Do pakietu nc+ dołączana jest instrukcja z informacją, jak samodzielnie aktywować dostęp za pomocą sms-a lub telefonicznym wsparciem Biura Obsługi Klienta nc+.

Cena pakietu "nc+ telewizja na kartę z pakietem Start+" z modułem CAM CI+ w sklepie internetowym ncplus.pl to 199 zł brutto. Pakiet będzie również dostępny w stacjonarnych puntach sprzedaży RTV/AGD oraz najlepszych sklepach satelitarnych.

Klienci, którzy zdecydują się wypróbować nową ofertę z pakietem CANAL+ na start po miesiącu użytkowania będą mogli wybrać jedną z dwóch opcji:

- Pakiet Start+ z dostępem do 60 kanałów, w tym 20 w jakości HD, na zasadach pre-paid, bez umowy abonamentowej w cenie od 19,99 zł miesięcznie. Minimalny okres na jaki można wykupić pakiet na kartę w opcji pre-paid to jeden miesiąc.

lub:

- Wybrany pakiet nc+ wraz z umową na jedną z dedykowanych ofert abonamentowych nc+, z opcjami Canal+ i HBO, w cenie od 29,90 zł miesięcznie.

Nowa usługa z modułem CAM CI+ wdrażana jest z myślą o abonentach wymieniających telewizory na modele nowszej generacji, oraz obecnych użytkownikach oferty "telewizja na kartę" w wersji SD, która wygasa z dniem 31 października 2016. Moduł CAM CI+ z ofertą nc+ umożliwi aktualnym klientom oferty SD odbiór zdecydowanie większej liczby kanałów: 60 zamiast aktualnych 19, w lepszej jakości obrazu.

Moduł CAM CI+ współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+. Moduł nie pracuje w trybie Legacy. Oznacza to, że nie współpracuje on z dekoderami działającymi wyłącznie z modułami CI.

źródło: nc+
Oferta nc+ telewizja na kartę z modułem CI+ od 21.06

Pozostałe informacje


Komentarze ():