Otwarte okno FOX, FOX Comedy oraz FOX Play w Vectrze 5.00/52
Otwarte okno FOX, FOX Comedy oraz FOX Play w Vectrze

Otwarte okno FOX, FOX Comedy oraz FOX Play w VectrzePrzez cały czerwiec wszyscy abonenci sieci Vectra będą mogli korzystać do woli z nieograniczonego dostępu do kanałów FOX oraz FOX Comedy.

Co więcej, za sprawą aplikacji FOX Play, czyli serwisu VOD, który również zostanie udostępniony w ramach otwartego okna http://www.foxplay.pl, widzowie będą mogli śledzić swoje ulubione serialowe hity, takie jak: "Jess i chłopaki" oraz długo wyczekiwane premiery - "Outcast: Opętanie", gdzie chcą i kiedy chcą. A to nie koniec niespodzianek!

Na klientów operatora czeka również zabawa konkursowa, przygotowana we współpracy z FOX Networks Group. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania, by zawalczyć o voucher wycieczkowy o wartości 6 000 złotych! Do wygrania również tablety, walizki oraz serialowe gadgety! Zabawa trwa do 15 czerwca, więcej informacji na stronie internetowej www.vectra.pl oraz w lokalnych Biurach Obsługi Klienta Vectry.
 

FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć p raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

FOX Comedy to kanał komediowy oferujący wybuchową mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Stacja zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Na FOX Comedy widzowie obejrzą zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. FOX Comedy to kanał dla widzów o mocnych przeponach!

Fox Networks Group (FNG) jest główną spółką operacyjną wytwórni 21st Century Fox (NASDAQ:FOXA). W skład FNG wchodzą Fox Television Group, która obejmuje Fox Broadcasting Company,20thCentury Fox Television oraz Fox Cable Networks, w której strukturach znajdują się spółki FX Networks, Fox Sports Media Group i National Geographic Partners. Wszystkie te jednostki tworzą i zajmują się globalną dystrybucją najpopularniejszej w Ameryce oferty programowej, która obejmuje rozrywkę, programy sportowe i popularnonaukowe.

źródło: FOX

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:25
Sport
20:30
Leśniczówka
21:00
Mroczny sekret niani
22:35
Szaleństwo na pustyni. Historia Rajdu Paryż - Dakar
23:40
Bez tożsamości 2
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"
20:55
Na dobre i na złe
21:55
Na sygnale
22:35
Eks mojego życia
Polsat
20:05
Świat według Kiepskich
20:40
Faceci w czerni III
22:55
Ślad
23:55
Nagi peryskop
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:35
Intruz