Półfinałowe rewanże Ligi Mistrzów i Europy w nc+

Półfinałowe rewanże Ligi Mistrzów i Europy w nc+Wielka gra o wielkie europejskie puchary dotarła do kluczowego momentu. W pierwszych dniach maja kibice poznają finalistów Ligi Mistrzów UEFA. We wtorek od 20:15 w CANAL+ prezentowany będzie rewanżowy mecz półfinałowy Bayernu Monachium z Atletico Madryt. Dzień później o tej samej porze kibice będą pasjonować się konfrontacją Realu Madryt z Manchesterem City. W czwartek wyłonione zostaną drużyny, które spotkają się w finale Ligi Europy UEFA. CANAL+ SPORT pokaże mecz Liverpool FC - Villarreal CF.

Wyniki pierwszych spotkań półfinałowych UEFA Champions League oznaczają gwarancję pasjonujących rewanżów. Szanse wszystkich czterech zespołów na awans są niemal równe. Wtorkowe studio rozpocznie się w CANAL+ o 20:15. Z kibicami spotkają się Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski oraz eksperci Maciej Murawski i Tomasz Wieszczycki. Pierwsze spotkanie Bayernu Monachium z Atletico Madryt przyniosło kibicom wiele emocji i zakończyło się zwycięstwem ekipy Diego Simeone 1:0. Robert Lewandowski i spółka muszą więc odrabiać straty. Stoją również przed koniecznością przełamania passy dwóch kolejnych porażek z hiszpańskimi drużynami w półfinałach Ligi Mistrzów. Spotkanie z trybun stadionu w Monachium komentować będą Rafał Wolski i Marcin Baszczyński.

Środa z najbardziej prestiżowymi klubowymi rozgrywkami na świecie wystartuje w CANAL+ również o 20:15. W ten wieczór gospodarzami studia będą Krzysztof Marciniak i Rafał Dębiński, a w roli ekspertów widzowie nc+ zobaczą Kamila Kosowskiego i Krzysztofa Przytułę. Rywalizacja Realu Madryt z Manchesterem City zapowiada się równie ekscytująco jak spotkanie wtorkowe. Po remisie 0:0 w Anglii sprawa awansu jest całkowicie otwarta. „Królewscy” do ostatniej chwili nie będą wiedzieli czy w pierwszym składzie znajdzie się ich lider - Cristiano Ronaldo. Kontuzja wykluczyła Portugalczyka z pierwszego meczu i trwa walka z czasem, by wystąpił w środowy wieczór. Nie zagra na pewno Karim Benzema. Po stronie gości z urazami borykają się David Silva i Yaya Toure. Spotkanie z Santiago Bernabeu komentować będą Bartosz Gleń i Kazimierz Węgrzyn.

W oba wieczory z UEFA Champions League od 22:45 w CANAL+ prezentowany będzie magazyn podsumowujący wydarzenia dnia. Nie zabraknie analiz oraz ekskluzywnych wywiadów z piłkarzami. Ponadto, w środę o 22:55 w TVN7 prezentowany będzie odrębny program ze skrótami spotkań realizowany przez nc+. Z kibicami spotkają się w nim Tomasz Smokowski i Grzegorz Mielcarski.

Mecze Ligi Mistrzów UEFA będzie można oglądać również w serwisach nc+ GO i CANAL+ SPORT Online, dzięki którym podczas wyjazdów na długi majowy weekend abonenci nc+ nie przegapia tych niezwykle ważnych konfrontacji. Uzupełnieniem transmisji UEFA Champions League jest specjalna strona internetowa: emocje.canalplus.pl, gdzie kibice mogą obejrzeć skróty meczów i zapowiedzi transmisji, a także zapoznać się z aktualnościami, tabelami i statystykami. Konkursy i inne atrakcje towarzyszące rozgrywkom Ligi Mistrzów widzowie nc+ znajdą na profilach facebookowych CANAL+ SPORT (www.facebook.com/CANALPLUSSPORT) i nSport+ (www.facebook.com/nSportplus) oraz na Twitterze.

W czwartek rozegrane zostaną rewanże półfinałów Ligi Europy UEFA. Studio na antenie CANAL+ SPORT rozpocznie się o 20:45. Z kibicami spotkają się Piotr Salak i Krzysztof Przytuła. Od 21:00 kibice będą mogli śledzić mecz Liverpool - Villarreal. W pierwszym starciu drużyna z Hiszpanii wygrała 1:0. O 23:05 w CANAL+ SPORT wyemitowane zostaną skróty obu meczów półfinałowych.
 

Na mecze Ligi Mistrzów UEFA zaprasza dziennikarz nc+, Andrzej Twarowski:

Wiem, że… nic nie wiem - tyle możemy powiedzieć po pierwszych meczach półfinałowych Ligi Mistrzów. I cokolwiek by powiedzieć jest to błoga nieświadomość dla każdego kibica, bo przecież każda z drużyn ma realne szanse na występ w finale w Mediolanie. Tym razem na pierwszy ogień pójdzie Bayern i Atletico. Słowo ogień jest tu kluczowe, bo w pierwszym spotkaniu tych drużyn ziemia po prostu się paliła. Tamten mecz to była piłkarska wojna i poezja w jednym. A rewanż zapowiada się tak, że na samą myśl człowieka z wrażenia zatyka. W drugiej parze Real podejmuje Manchester City. Tutaj niemal wszystko zawiera się w jednym nazwisku - Ronaldo. Jak Portugalczyk wyzdrowieje to trudno przewidzieć inny scenariusz niż awans ”Królewskich” do finału, chociaż z drugiej strony pamiętajmy o fenomenie Ligi Mistrzów i tu wracamy do punktu wyjścia, czyli wiem, że nic nie wiem. Do usłyszenia i do zobaczenia!

Plan najbliższych transmisji Ligi Mistrzów UEFA:

wtorek, 3 maja:
20:15 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+
gospodarze: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski; eksperci: Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki
20:40 Bayern Monachium - Atletico Madryt, CANAL+
komentarz z Monachium: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
22:45 Liga Mistrzów - magazyn, CANAL+
gospodarze: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski; eksperci: Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki; ciekawostki: Piotr Salak

środa, 4 maja:
20:15 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+
gospodarze: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; eksperci: Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła
20:40 Real Madryt - Manchester City, CANAL+
komentarz z Madrytu: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
22:45 Liga Mistrzów - magazyn, CANAL+
gospodarze: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; eksperci: Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła; ciekawostki: Piotr Salak
22:55 Liga Mistrzów - magazyn, TVN7
gospodarz: Tomasz Smokowski; ekspert: Grzegorz Mielcarski

Plan najbliższych transmisji Ligi Europy UEFA:

czwartek, 5 maja:
20:45 Studio Ligi Europy, CANAL+ SPORT
gospodarz: Piotr Salak; ekspert: Krzysztof Przytuła
21:00 Liverpool FC - Villarreal CF, CANAL+ SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Rafał Nahorny
23:05 Liga Europy - magazyn skrótów, CANAL+ SPORT
gospodarz: Piotr Salak; ekspert: Krzysztof Przytuła

źródło: nc+
Półfinałowe rewanże Ligi Mistrzów i Europy w nc+

Pozostałe informacje


Komentarze ():