TVN Media i Telewizja Puls przedłużają współpracę brokerską w roku 2016 5.00/52
TVN Media i Telewizja Puls przedłużają współpracę brokerską w roku 2016

TVN Media i Telewizja Puls przedłużają współpracę brokerską w roku 2016Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i PULS 2, oraz TVN Media Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy w zakresie sprzedaży czasu reklamowego w 2016 roku. Tym samym trzecia telewizja komercyjna w Polsce kontynuuje współpracę z największym biurem sprzedaży reklam w kraju.
Od 1 stycznia 2016 roku TVN Media Sp. z o.o., w ramach Premium TV, będzie kontynuować współpracę na wyłączną reprezentację handlową Telewizji Puls w zakresie sprzedaży spotów reklamowych. Na mocy umowy Premium TV posiada też wyłączność agencyjną na sprzedaż sponsoringu w TV Puls i PULS 2 - w obu kanałach Telewizji Puls. Umowę podpisano na rok.

- Cieszymy się, że będziemy kontynuować owocną dla obu stron współpracę z TVN Media również w 2016 roku. Naszym priorytetem było wybranie takiej oferty, która zapewni kanałom TV Puls i PULS 2 optymalne warunki do ich dalszego rozwoju, dlatego po skrupulatnej analizie wszystkich złożonych ofert zdecydowaliśmy się na dalszą współpracę z brokerem, który nam to gwarantuje - komentuje Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.
 
Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN i Dyrektor Generalny TVN SA, powiedział: "Z Telewizją Puls pracujemy od 5 lat, w trakcie których udowodniliśmy, że strategię sprzedaży, ofertę produktową, jak i kompetencje brokerskie Premium TV wyróżnia najwyższa jakość. Przekłada się to na długookresową i efektywną współpracę zarówno dla nadawcy, reklamodawców, jak i TVN Media. W tym okresie wspólnie udało nam się wypromować na rynku reklamy segment nowych kanałów ogólnopolskich, w którym Telewizja Puls jest liderem pod względem oglądalności, a TVN Media pod względem oferty reklamowej. Kolejny, szósty rok współpracy to dalszy rozwój naszej kompleksowej oferty reklamowej o ugruntowanej przewadze konkurencyjnej na rynku."

Telewizja Puls to trzecia telewizja komercyjna w Polsce, nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów TV Puls i PULS 2, które znajdują się wśród 10 najlepiej oglądanych kanałów telewizyjnych w Polsce. Telewizja Puls ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym premierowe filmy, seriale, dokumenty i animacje. Telewizja Puls współpracuje z największymi światowymi wytwórniami, takimi jak: NBCUniversal, Warner (Bros.), 20th Century Fox, Disney, Discovery, Viacom czy Sony Pictures Television. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2013, 2014 i 2015.

źródło: TVN

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Pogoda
20:05
Sport
20:10
Wojenne dziewczyny
21:05
Uziemieni
22:50
Od Opola do Opola
23:40
Z pamięci - rozmowy z Andrzejem Doboszem
23:50
Między słowami
TVP 2
20:05
25 lat disco polo - gala jubileuszowa
21:10
25 lat disco polo - gala jubileuszowa
22:30
Krew i chwała
Polsat
20:05
Polsat SuperHit Festiwal 2018
TVN
20:00
Armageddon
23:10
Transformers III