nc+ przedłuża umowę na dystrybucję kanałów Filmbox 5.00/52
nc+ przedłuża umowę na dystrybucję kanałów Filmbox

nc+ przedłuża umowę na dystrybucję kanałów FilmboxKino Polska TV S.A. poinformowało o podpisaniu w dniu 6 maja 2015 r. umowy pomiędzy Emitentem a ITI Neovision S.A. Umowa ta stanowi kontynuację wcześniej obowiązujących odrębnych umów z ITI Neovision S.A. oraz Canal + Cyfrowy S.A., dotyczących dystrybucji kanałów marki FilmBox. Według nowo podpisanej umowy, platforma nabywa też możliwość dystrybucji kanału DocuBox w usłudze "FilmBox Live".
Na mocy Umowy, Kino Polska TV S.A. udzielił ITI Neovision S.A. odpłatnej i niewyłącznej licencji, obejmującej m.in. prawo do włączenia programów telewizyjnych pod nazwami: "FilmBox", "FilmBox Extra", "FilmBox Family", "FilmBox HD", "FightBox" oraz "FilmBox Action" do oferty programowej, udostępnianej zarówno za pomocą kart dostępowych przedpłacanych jak i na podstawie umów abonenckich oraz udostępniania Programów na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, poprzez platformę "nc+", "n" oraz "Cyfra+", w systemie analogowym, cyfrowym; drogą satelitarną (DTH oraz SMATV), kablową oraz poprzez systemy IPTV. Licencjodawca wyraża również zgodę na włączenie Programów do pakietów telewizyjnych oferowanych na terytorium Polski przez Cyfrowy Dom Sp. z o.o.

Dodatkowo od dnia 1 czerwca 2015 r. Kino Polska TV S.A. udziela licencji uprawniającej do:

- reemisji programów telewizyjnych oznaczonych nazwami: "Kino Polska", "Kino Polska Muzyka", "FilmBox", "FightBox", "FilmBox HD", "FilmBox Extra", "FilmBox Family" oraz "DocuBox" (w związku z dystrybuowaniem przez operatora oferty Licencjodawcy oznaczonej nazwą "FilmBox Live", która obejmuje tzw. "live streaming" wskazanych powyżej programów telewizyjnych, na rzecz abonentów platformy (mających dostęp do programów "Kino Polska", "Kino Polska Muzyka", "FilmBox", "FightBox", " FilmBox HD", "FilmBox Extra" w ramach pakietu programów telewizyjnych, który odbierają drogą satelitarną lub za pomocą systemu IPTV), w ramach usług świadczonych przez operatora, które umożliwiają oglądanie na urządzeniach mobilnych (w szczególności telefonach komórkowych lub tabletach) oraz komputerach (zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych) programów telewizyjnych oraz korzystanie z oferowanych przez operatora serwisów na żądanie:
 
- udostępniania utworów audiowizualnych zawartych w kolekcjach "na żądanie" (udostępnianych przez Licencjodawcę w ramach oferty oznaczonej nazwą "FilmBox Live") w systemie "na żądanie", na rzecz abonentów operatora (mających dostęp do programu "FilmBox" lub "FilmBox HD" w ramach pakietu programów telewizyjnych, który odbierają drogą satelitarną lub za pomocą systemu IPTV), w ramach usług świadczonych przez Licencjobiorcę, które umożliwiają oglądanie na urządzeniach mobilnych (w szczególności telefonach komórkowych lub tabletach) lub komputerach (zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych) programów telewizyjnych oraz korzystanie z oferowanych przez Licencjobiorcę serwisów na żądanie.

W zamian za wyżej opisane prawa Licencjodawcy przysługuje ustalone na warunkach rynkowych miesięczne wynagrodzenie, uzależnione od liczby abonentów Programów, pozyskanych zgodnie z Umową.

Umowa została zawarta na czas określony do 31 grudnia 2016 r. Po upływie niniejszego okresu, Umowa będzie automatycznie przedłużana na kolejne roczne okresy - na tych samych warunkach - jeżeli żadna ze stron nie złoży drugiej stronie na piśmie wypowiedzenia niniejszej Umowy, najpóźniej na 3 (trzy) miesiące przed upływem pierwszego okresu obowiązywania Umowy, a w przypadku jej przedłużenia - przed upływem kolejnych rocznych okresów obowiązywania Umowy

Umowa nie zawiera postanowień dotyczących warunku i terminu lub kar umownych, których maksymalna wysokość może przekroczyć 10% wartości umowy lub równowartość 200 000 euro. Jako kryterium uznania Umowy za znaczącą przyjęto fakt, że jej łączna szacowana wartość w przewidywanym okresie obowiązywania może przekroczyć kwotę 10% kapitałów własnych Emitenta.

źródło: Kino Polska

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Sport
20:15
Alarm!
20:35
Sydney i siedmiu nieudaczników
22:30
S.W.A.T. - jednostka specjalna
23:25
Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy
TVP 2
22:15
Rocky II
Polsat
20:10
Point Break - na fali
22:40
Obsesja zazdrości
TVN
20:10
Doradca smaku 8
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Romeo musi umrzeć
23:55
Kuba Wojewódzki 11