Radio Eska wprowadza zmiany w porannym paśmie. Szymon Majewski odchodzi 5.00/52
Radio Eska wprowadza zmiany w porannym paśmie. Szymon Majewski odchodzi

Radio Eska wprowadza zmiany w porannym paśmie. Szymon Majewski odchodzi28 lutego na antenie Radia ESKA słuchacze po raz ostatni usłyszą program "Szymorning", prowadzony przez Igę Mackiewicz i Szymona Majewskiego. Od poniedziałku 3 marca w porannym paśmie stacji pojawią się z nowym programem Krzysztof "Jankes" Jankowski i Marcin "Puoteck" Płotnicki.
Współpraca Szymona Majewskiego i Radia ESKA kończy się wraz z wygaśnięciem kontraktu, który obowiązuje do lutego 2014 roku. Strony uzgodniły bowiem, że nie będą kontynuować projektu.

- Bardzo dziękuję za te 2 lata. Mieliśmy z Igą wielką frajdę robić dla słuchaczy Radia ESKA Mc Dziady, Wkręty i Radiozakupy. Bardzo dziękujemy za głosy oddane na nas w plebiscycie "Niegrzeczni 2014", gdzie dostaliśmy nagrodę. Teraz zajmę się nowym projektem - mówi Szymon Majewski.

- Szymon Majewski to fantastyczny człowiek i współpracownik: kreatywny, charyzmatyczny, a przy tym bardzo skromny i otwarty na innych. Był niezwykle zaangażowany w swoją pracę na antenie ESKI i bardzo identyfikował się z naszą stacją. Będziemy mile wspominać czas, który z nami spędził i trzymać kciuki za powodzenie jego kolejnych projektów ? komentuje Bogusław Potoniec, Dyrektor Programowy Grupy Radiowej TIME SA.

"Szymorning" nadawany był na antenie Radia ESKA od marca 2012 roku w godzinach od 7:00 do 9:00.
 
Nowy program poranny w Radiu ESKA poprowadzą od 3 marca Krzysztof "Jankes" Jankowski i Marcin "Puoteck" Płotnicki - jedni z najbardziej znanych i lubianych didżejów Radia ESKA.

Jankesa obecnie można usłyszeć w wieczornej "imprESCE". Ponadto wspólnie z Adrianem Harasimem prowadzi program "grotESKA", emitowany na antenie ESKA TV w każdy poniedziałek o 21:00 (powtórki w piątki o 12:05 i niedziele o 16:00). Na antenie ESKA TV zobaczyć go można także w "Weekendzie z Jankesem" (emisja w środy o 12:05, soboty o 12:00 i niedziele o 11:00). Prowadzi lub współprowadzi także wiele koncertów i wydarzeń muzycznych, m.in. flagowe imprezy Radia ESKA ? coroczne gale ESKA Music Awards.

Puoteck na antenie Radia ESKA prezentuje listę największych hitów w "Gorącej 20", nadawanej od poniedziałku do soboty o 18:00, z kolei w soboty o 20:00 prowadzi pasmo klubowe "ESKA LIVE RMX".

źródło: TIME

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Pogoda
20:05
Sport
20:10
Wojenne dziewczyny
21:05
Uziemieni
22:50
Od Opola do Opola
23:40
Z pamięci - rozmowy z Andrzejem Doboszem
23:50
Między słowami
TVP 2
20:05
25 lat disco polo - gala jubileuszowa
21:10
25 lat disco polo - gala jubileuszowa
22:30
Krew i chwała
Polsat
20:05
Polsat SuperHit Festiwal 2018
TVN
20:00
Armageddon
23:10
Transformers III